برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

مشاهده : 4824 , پاسخ ها : 21
موضوع: نمیدون شایعه هست یا واقعیت

دوست عزیز گرافیک شما برای اجرای این نرم افزار حداقل باید open gl 2 داشته باشه و ترجیحا CUDA ولی هیچکدومو نداره

بازم ورژن افتر نگفتین

شرمنده یادم رفت cs6 یعنی الان مشکل سخت افزاریه یا با نصب برنامه حل میشه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aligharagezlou نمایش پست ها
    شرمنده یادم رفت cs6 یعنی الان مشکل سخت افزاریه یا با نصب برنامه حل میشه؟؟؟
    سخت افزاریه
    مطمئنید که این تنها گرافیکتونه؟ معمولا لپتاپ وقتی بیکاره از IGP استفاده میکنه و وقتی جایی مثل بازی تو full load میره، از گرافیک اصلی

دوتا گزینه بود اینم دومین گزینهنام: 11.gif نمایش: 67 اندازه: 16.8 کیلو بایت

نقل قول نوشته اصلی توسط xlsqbq نمایش پست ها
    سخت افزاریه
    مطمئنید که این تنها گرافیکتونه؟ معمولا لپتاپ وقتی بیکاره از IGP استفاده میکنه و وقتی جایی مثل بازی تو full load میره، از گرافیک اصلی
    این یکی عکس چی؟؟؟؟

نمیدونم این چی چیه!!

شما گرافیکتون ati هست والمنت رو ساپورت نمیکنه بیهوده تلاش نکنید من هم همین مشکل رو رو لبتابم دارم بهترین راه تعویض لب تاب هست اونم با گرافیک نویدیا که cuda داشته باشه شک نکن

نقل قول نوشته اصلی توسط tysong نمایش پست ها
    شما گرافیکتون ati هست والمنت رو ساپورت نمیکنه بیهوده تلاش نکنید من هم همین مشکل رو رو لبتابم دارم بهترین راه تعویض لب تاب هست اونم با گرافیک نویدیا که cuda داشته باشه شک نکن
    ممنون پس باید دنبال بوججه باشم اگه بخوام یه pc ارزون بخرم و بشه باهاش 3dmax & cinama4d & kolle adobe رو روش نصب کنم چقدر بوججه میخواد؟؟؟؟؟
    یا بهتر بگم باید چه سیستمی با چه مشخصاتی حداقلش داشته باشم؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aligharagezlou نمایش پست ها
    ممنون پس باید دنبال بوججه باشم اگه بخوام یه pc ارزون بخرم و بشه باهاش 3dmax & cinama4d & kolle adobe رو روش نصب کنم چقدر بوججه میخواد؟؟؟؟؟
    یا بهتر بگم باید چه سیستمی با چه مشخصاتی حداقلش داشته باشم؟؟؟؟
    بهترین لب تاب برای این کار با هزینه کم lenovo سری z هستش که گرافیک خوبی داره و با 8 گیگ رم و سی پی یو i7 کار شما رو راه میندازه البته همیشه باید از فن استفاده کنید که آسیبی به چیپ ها نرسه
    قیمت هم نصبت به مدل ها از 2100 تا 2700 هستش
    اگه میخوایی pc بگیری تمام توجه به رم حداقل 8 و cpu حداقل i5 باشه و گرافیک مهمترین بخش سیستم که حتما سری gtx باشه بقیه قطعات در مرحله دوم اگه تونستی یه هاردssd برای سیستم عامل هم در نظر داشته باش

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع