برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 61

مشاهده : 9829 , پاسخ ها : 60
موضوع: مشاوه اسمبل pc با 3.5 بودجه !

مشکل بزرگی هست دوستان

لطفا راهنمایی کنید

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

نقل قول نوشته اصلی توسط King Arc s نمایش پست ها
    اون کسی که بسته میگه به این خاطر همش ری ست می شده که وینوز من باید عوض بشه

این حرف درسته ؟ چون فعلا امکان روشن کردنش نیست

چرا اینقدر نا مرتب بسته. این کیس به احتمال زیاد دارای سیستم کابل کشی از پشت باشه.
    کولر رو اشتباه بسته. فن به دقیقاً نود درجه باید به سمت گردش عقربه های ساعت باید بچرخونیدش و دمش فن به سمت داخل هدسینگ باید باشه
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

البته من از دو فن استفاده کردم فن سفید به داخل هدسینگ می دمه و فن مشکی فن مکنده ست.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

ممنون

خوبه بهشون گفتم تمیز ببندن

انگار نه انگار...

بحث فن خیلی مهمه ؟ میترسم بکنه با کثیف کاری بیشتر خمیر رو پاک کنکنه دوباره بزنه یا...
    از اینکه به ایشون دادم واقعا پشیمون شدم

کیس گرین ایکس پلاس ایگل هست

مشکل اصلی ری استارت شدنه !!!

Trust is like an eraser

ممنون

خوبه بهشون گفتم تمیز ببندن

انگار نه انگار...

بحث فن خیلی مهمه ؟ میترسم بکنه با کثیف کاری بیشتر خمیر رو پاک کنکنه دوباره بزنه یا...
    از اینکه به ایشون دادم واقعا پشیمون شدم

کیس گرین ایکس پلاس ایگل هست

مشکل اصلی ری استارت شدنه !!!
    ببینید نصب کولر به این شکل کاملاً اشتباهه. چرا که حرارت از داخل کیس به بیرون منتقل نمی شه. و همچنین کارت گرافیک رو هم دماش رو بالا می بره. همین میتونه باعث ری استارت سیستم بشه.
    جالب اینجاست که من و شما تغریباً مشکل یکسانی رو داشتیم. کسی که سیستم بنده رو اسنبل کرد فراموش کرده بود سلیفون هدسینگ رو بکنه و با سلیفون بر روی سی پی یو قرار داده بود. همین باعث شده بود دمای سی پی یو بیش از حد نرمال باشه و جالب اینجاست که می گفت عادیه. در دمای بالا سیستم ریست می شد. خودم باز کردم و دیدم چه اشتباه بزرگی کرده.

بعد از ریاستارت شدن و قبل از بالا اومدن ویندوز اخطار بالا بودن دما رو دریافت می کنید؟
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

پیشنهاد می کنم مجدداً خودتون سیستم رو اسنبل کنید. چون کابل کشی ها واقعاً بد انجام شده. شما پول بیشتری پرداخت کردید و این امکان رو کیس شما داره که کابل کشی از پشت سینی انجام بشه.
    این تصویر رو ببینید. دقیقاً کیس شماست.

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    پیشنهاد می کنم مجدداً خودتون سیستم رو اسنبل کنید. چون کابل کشی ها واقعاً بد انجام شده. شما پول بیشتری پرداخت کردید و این امکان رو کیس شما داره که کابل کشی از پشت سینی انجام بشه.
    این تصویر رو ببینید. دقیقاً کیس شماست.
    خدا خیرتون بده . اون از راهنمایی های کاربردی قبل خرید و این هم خدمات پس از فروش بی نظیری که ارائه میدید

والا دست به کار شدم

البته خمیر سلیکون و هیت سینک رو می ترسم دست بزنم

خیلی لطف کردید

Trust is like an eraser

ببینید نصب کولر به این شکل کاملاً اشتباهه. چرا که حرارت از داخل کیس به بیرون منتقل نمی شه. و همچنین کارت گرافیک رو هم دماش رو بالا می بره. همین میتونه باعث ری استارت سیستم بشه.
    جالب اینجاست که من و شما تغریباً مشکل یکسانی رو داشتیم. کسی که سیستم بنده رو اسنبل کرد فراموش کرده بود سلیفون هدسینگ رو بکنه و با سلیفون بر روی سی پی یو قرار داده بود. همین باعث شده بود دمای سی پی یو بیش از حد نرمال باشه و جالب اینجاست که می گفت عادیه. در دمای بالا سیستم ریست می شد. خودم باز کردم و دیدم چه اشتباه بزرگی کرده.

بعد از ریاستارت شدن و قبل از بالا اومدن ویندوز اخطار بالا بودن دما رو دریافت می کنید؟
    نکته ظریقی بود ! علاوه بر اینکه باد گرم خارج نمیشه صاف میخوره به کارت گرافیک بیچاره

آستین بالا زدم و دارم خودم درستش می کنم

فقط خمیر سیلیکون چی بگیرم ؟ عالی باشه

در پناه حق...

Trust is like an eraser

نکته ظریقی بود ! علاوه بر اینکه باد گرم خارج نمیشه صاف میخوره به کارت گرافیک بیچاره

آستین بالا زدم و دارم خودم درستش می کنم

فقط خمیر سیلیکون چی بگیرم ؟ عالی باشه

در پناه حق...
    خوبه. بهتره خودت دست به کار بشی.
    خمیر سیلیکون معمولاً تو خود بسته بندی مربوط به کولر هست که اگر استفاده نکرده باشه باید سر جاش باشه. ولی با این اوضاعی که اون بنده خدا کار کرده یا استفاده ش کرده یا برداشته برای خودش. خمیرهای سیلیکون کیفیتهای مختلف داره. ولی زیاد نگاران نباش که خوب یا بدش رو خریدی.معمولاً از هزار تومن شروع میشه تا 30 تومن. یه جنس میانه بگیر. در حد 5 تا 10 هزار تومن.
    روی سی پی یو و هدسینگ رو کاملاً تمیز کن و هیچ خمیری روش باقی نزار. بعد از این که جهت کولر رو اصلاح کرد خمیر رو خیلی کم. در حد یه نخود کوچیک روی سی پی یو بریز و در مرکز سی پی یو. حالا هدسینگ رو روی اون بزار. مراقب باش چون شدیداً لغزنده می شه سطح سی پی یو. اگر مستقیم هدسینگ رو پائین نیاری و روی سی پی یو قرار ندی احتمال داره خمیر از کناره ها بیش از حد معمول بیرون بزنه. البته ایراد بزرگی نیست. ولی بهتره زیاد خمیر بیرون نزنه. پیچ ها رو خوب سفت کن و برق فن رو سر جاش وصل کن. حالا دیگه همه چیز خوب پیش خواهد رفت.
    هر مشکلی داشتی با یه عکس همبنجا بفرست تا در حد توانم بتونم کمکت کنم.

?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

خوبه. بهتره خودت دست به کار بشی.
    خمیر سیلیکون معمولاً تو خود بسته بندی مربوط به کولر هست که اگر استفاده نکرده باشه باید سر جاش باشه. ولی با این اوضاعی که اون بنده خدا کار کرده یا استفاده ش کرده یا برداشته برای خودش. خمیرهای سیلیکون کیفیتهای مختلف داره. ولی زیاد نگاران نباش که خوب یا بدش رو خریدی.معمولاً از هزار تومن شروع میشه تا 30 تومن. یه جنس میانه بگیر. در حد 5 تا 10 هزار تومن.
    روی سی پی یو و هدسینگ رو کاملاً تمیز کن و هیچ خمیری روش باقی نزار. بعد از این که جهت کولر رو اصلاح کرد خمیر رو خیلی کم. در حد یه نخود کوچیک روی سی پی یو بریز و در مرکز سی پی یو. حالا هدسینگ رو روی اون بزار. مراقب باش چون شدیداً لغزنده می شه سطح سی پی یو. اگر مستقیم هدسینگ رو پائین نیاری و روی سی پی یو قرار ندی احتمال داره خمیر از کناره ها بیش از حد معمول بیرون بزنه. البته ایراد بزرگی نیست. ولی بهتره زیاد خمیر بیرون نزنه. پیچ ها رو خوب سفت کن و برق فن رو سر جاش وصل کن. حالا دیگه همه چیز خوب پیش خواهد رفت.
    هر مشکلی داشتی با یه عکس همبنجا بفرست تا در حد توانم بتونم کمکت کنم.

یک سوال : برق هارد و cd رام و فن از اون کابل هایی که pcie نوشته روش و یه دوتایی بغلش هست تامین کنم ؟

دوم اینکه : میشه بدون باز کردن مادر بورد هیت سینک رو درست کرد ؟ یا حتما باید بیرون کیس هیت سینک نصب بشه؟

اگر عکس لازمه بگین

Trust is like an eraser

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع