برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

مشاهده : 4925 , پاسخ ها : 23
موضوع: چه دوربینی بخرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin1393 نمایش پست ها
    منم موافقم .تجهیزات بهتر =کاربهتر.خواستم توی این پست به موضوع از زاویه های دیگه هم بپردازم چونکه علاوه بر نویسنده پست ،مخاطب های دیگه هم به پست سر میزنن.شما درست میگین dslrها مشکل رولینگ شاتر دارند اما به قول فردوسی پور اجازه بدین من قانع نشم:دوربین های بلک مجیک ویژه فیلمبرداری ساخت شدند و مشکل رولینگ شاتر دارن. دوربین های dslr مجهز به رزولوشن4k شدند.و اگه تصاویر تمام شبکه های تلویزیونی 10 سال پیش رو با الان مقایسه کنین متوجه میشین که تصاویر های الان شارپ تر شده.واقعا دوربین های dslr حتی موبایل ها کمک بزرگی به جامعه فیلمسازی و تصویر سازی کرده.حالا هر مدل به اندازه خودش.توی مشخصات هر مدل پارامتری 0 : 2 : 4 و غیره که میزان فشردگی ویدیو رو نشون میدن و میگن که کدوم فرمت قابلیت تصحیح رنگ بهتری دارند و دوربینی هایی هستند که میشه بیت ریت رو سفارشی کرد .
    دوربین های بلک مجیک در میان رده ها قرار میگیرن. به همین دلیل رولینگ شاتر بودنشون سریعاً ورژن جدیدش وارد بازار شده که گلوبال شاتر بود. اون زمان بنده فکر می کردم در نمونه جدید دوربین از سنسور CCD بهره می بره که یه مزیت به حساب میاد ولیکن متوجه شدم اون هم CMOS هستش مثل دوربین های DSLR
    عمق رنگ که به نظرم شما به اشتباه به میزان فشردگی ربطش دادین یکی از پارامترهای اصلی تصویربرداریه. درسته هرچه عمق رنگ پائینتر باشه کیفیت پائین تره و حجم هم پائینتره. ولی این به قدرت سنسور بستگی داره و پردازش دوربین.
    ببینید تنها ماییم که اینقدر DSLRها رو دوست داریم. نمی گم کشورهای دیگه از DSLR استفاده نمی کنن. دوربینه خوبیه. ولی در کنار اون حتی اگه هک هم کنید DSLR رو که با رزولیشن بالاتری تصویربرداری کنه آیا باز هم می شه با ARRI Alexa مقایسه ش کرد.
    خدایش بیایم با هم به تیزرها و موزیک ویدئوهای کشورهای خارجی نگاه کنیم و اونها رو با نمونه های ایرانی مقایسه کنیم.

در نهایت اگر بخوایم بین دوربین ها و برندها انتخوابی داشته باشیم من به این ترتیب اونها رو ترتیب بندی می کنم (که البته شاید هم سلیغه ای باشه):
    انواع دوربین های تصویربرداری RED
    انواع دوربین های تصویربرداری Arri
    طیف محدودی از دوربین های تصویربرداری Sony
    A-Cam
    Black magic 4K
    Canon 5D Mark III
    Canon 5D Mark II
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

اکی.تحلیل خوبیه.حقیقتا من به خاطر اوضاع مالی خودم قید دو دوربین بالای لیست رو تو تحقیق زدم وآرزوی خودم هم اینه که با دو دوربین بالا کارکنم .در مورد(
    که میزان فشردگی ویدیو رو نشون میدن)
    ه عمق رنگ، درست میگین،اشتباه از من بود وخیلی ممنون که اصلاح کردین.gh4 رو من به لیست شما اضافه میکنم .فقط تنها عیبش اینه که لوازم جانبی پاناسونیک تو ایران بسیار بسیار بسیار کمه.اگه کسی آدرسی داره به من بده ممنون می شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin1393 نمایش پست ها
    اکی.تحلیل خوبیه.حقیقتا من به خاطر اوضاع مالی خودم قید دو دوربین بالای لیست رو تو تحقیق زدم وآرزوی خودم هم اینه که با دو دوربین بالا کارکنم .در مورد(
    که میزان فشردگی ویدیو رو نشون میدن)
    ه عمق رنگ، درست میگین،اشتباه از من بود وخیلی ممنون که اصلاح کردین.gh4 رو من به لیست شما اضافه میکنم .فقط تنها عیبش اینه که لوازم جانبی پاناسونیک تو ایران بسیار بسیار بسیار کمه.اگه کسی آدرسی داره به من بده ممنون می شم.
    بله. Gh4 هم دوربین خیلی خوبیه. البته تجربه ی کاری باهاش ندارم.
    اگر امکانش براتون هست به کسی سفارش بدید براتون از دبی بیاره. مراکزی هم هستن که طبق سفارش شما می تونن کالا رو براتون تهیه کنن. ولی هم هزینه ش به صرفه نیست و هم نمی تونم نام ببرم.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

رویا آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19501
    مرسی از همه ولی این آخرین حرفها رو اصن نفهمیدم یعنی چی امیدوارم یروز معنی همشو بفهمم
    ??? ??? ???? ?? ?????? ? ??? ?? ??? ??? ?? ???? ?? ??????? ??????…
    ???? ?????? ?? ??? ?? ???? ????? ???? ??? ??? ??? ???? ?? ?? ??????? ???
    ??? ? ??????? ?? ?????? ??? !

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع