برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

مشاهده : 4923 , پاسخ ها : 23
موضوع: چه دوربینی بخرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط رویا نمایش پست ها
    مرسی آقایcubic_art بله درست میگید اینو یه بار بابام هم گفت بهم ولی من خیلی خرابکارم دست خودم نیست نمیدونم چی میشه که همه
    چی خراب میشه .
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

سلام دوستان.اگر که حدود یک میلیون و خوردهای خرج کنین دوربین canon 650d بخرین .اگر هم سه تا چهار میلیون خرج کنین 7d رو بخرین.اگر هم 4 میلیون تا 5میلیون دوست دارین خرج کنین 6d رو بخرین همه مدل هایی که معرفی کردم کانن هستن , و فیلمبرداری فول اچ دی دارن. از این سه تا یکی شو انتخاب کنین .markiii رو من توصیه نمکنم چون با دو مدل آخری با خیال راحت میتونین نتیجه خوب بگیرین و قیمت های دی جی کالا خوبه.amin bahrami
    ویرایش توسط amin1393 : 06-14-15 در ساعت 23:03

نقل قول نوشته اصلی توسط amin1393 نمایش پست ها
    سلام دوستان.اگر که حدود یک میلیون و خوردهای خرج کنین دوربین canon 650d بخرین .اگر هم سه تا چهار میلیون خرج کنین 7d رو بخرین.اگر هم 4 میلیون تا 5میلیون دوست دارین خرج کنین 6d رو بخرین همه مدل هایی که معرفی کردم کانن هستن , و فیلمبرداری فول اچ دی دارن. از این سه تا یکی شو انتخاب کنین .markiii رو من توصیه نمکنم چون با دو مدل آخری با خیال راحت میتونین نتیجه خوب بگیرین و قیمت های دی جی کالا خوبه.amin bahrami
    ببخشید آقا امین به نظر شما 600d بهتره یا 650d؟
    چون از دیجی کالا نظرات استفاده کننده ها رو که میخوندم پیشنهاد داده بودن همون 600dبهتره

??????? ????? ???? ?????? ? ?? ???
    ??????? ???? ????? ?? ???? ? ?? ???
    ?? ?? ????? ??????? ?? ?? ?? ????
    ??????? ???? ?? ????? ?? ???? ? ?? ???
    ???? ?? ??? ???? ??? ?????
    ??????? ??? ?? ????? ?? ???? ?? ???
    ??????? ?? ?? ?? ??? ??? ????? ?? ???...
    ???? ?? ???? ? ??????? ?? ????????
    ???? ?? ??? ???...?????? ????? ???
    ??????? ???? ???? ?? ???? ?? ???

من خودم 600D دارم.الان تولید 600d متوقف شده و هرکسی که می فروشه ،موجودی قبلی رو می فروشه .باتوجه به اینکه تولیدش متوقف شده ،اگه بخواین بخرین افت قیمت زیادی پیدا میکنه.650d یه مدل بالاتر از 600d هست و فک کنم صفحه نمایش اونم لمسی باشه.به نظر من 650d صدرصد بهتره .البته من تو نظر بالایی سعی کردم از کف بازار شروع کنم،اگه واقعا قصد هزینه برای دوربین دارین سعی کنین آینده نگر باشین و جدیدترین دوربیین این سری ها رو بخرین ،به تازگی کانن دوربین 750d ر تولید کرده .
    البته اگه در آینده بخواین وارده بحٍث ساخت فیلم کوتاه بشین و اقتصادی دوربین بخرین ،من پیشنهاد میکنم دوربین 7d رو بخرین ،با اینکه 7d markiiاومده و تو سایت حامد صلاحی (سایت مربوط به تجهیزات فیلمسازی)گفته که 7d هم داره قدیمی و دمده میشه.اما من تجربه ساخت فیلم کوتاه با این دو دوربین رو دارم.
    موقعی که می خواستیم واسه یه فیلم کوتاه مهم دوربین انتخاب کنیم .از نظز زنگ بندی ،کنتراست ... 600d آبرومو برد ،و مجبور شدیم از شخصی دیگه دوربین 7d رو قرض بگیریم و نتیجه کار خیلی بهتر و سینمایی شد.گرچه نزدیک به یه میلیون بیشتر خرج کنین 7d mark ii رو می تونین بخرین که سینمایی تره و فوکوس اتوماتیک معرکه ای هنگام فیلمبرداری داره
    شما بگین چه مدل هایی انتخاب کردین ،من سعی میکنم کمکتون کنم،چون خودم دو سالیه پیاپی در مورده دوربین تحقیق میکنم و چند وقت پیش panasonic gh4خریدم .
    ویرایش توسط amin1393 : 06-15-15 در ساعت 12:41

من می تونم بدونم دلیل این که m iii رو پیشنهاد نمی کنین چیه؟
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

برای عکاس ها و فیلمسازهای حرفه ای که دوربین فول فریم ، ویدیوraw و نویز کمتر در نورهای کم میخوان گزینه خوبیه.اما برای هنرمندی که تازه میخواد شروع کنه می تونه با دوربین های مدل پایین تر(هزینه کمتر) نتیجه خوبی بگیره و بعدها که حرفه ای شد می تونه دوربین شو بفروشه و هر مدلی که دوست داره بخره.
    ویرایش توسط amin1393 : 06-15-15 در ساعت 13:37

برای عکاس ها و فیلمسازهای حرفه ای که دوربین فول فریم ، ویدیوraw و نویز کمتر در نورهای کم میخوان گزینه خوبیه.اما برای هنرمندی که تازه میخواد شروع کنه می تونه با دوربین های مدل پایین تر(هزینه کمتر) نتیجه خوبی بگیره و بعدها که حرفه ای شد می تونه دوربین شو بفروشه و هر مدلی که دوست داره بخره.
    بله. ولی دقت کنید که رویا خانم که این سوال رو مطرح کردن هیچ مشکل مالی ای ندارن.
    اگر قراره کسی نهایت استفاده رو از آموزش ببره به نظر من باید از لوام عالی استفاده کنه.
    اگر کسی می گفت من نمی تونم زیاد هزینه کنم بله حق با شما بود.
    فکر کردم به ایرادی توی m iii برخوردید که ردّش کردید.
    در ضمن کسانی که برای ساخت ویدئو از dslr استفاده می کنن فرقی نمی کنه چه دوربینی داشته باشن. چون اولین گزینه ی مهم تصویربرداری رو زیر پا گذاشتن و متاسفانه توی ایران حتی توی سیما هم ازش بیشترین استفاده رو می کنن. آینده مشخص خواهد کرد dslr چه آسیبی به هنر فیلم و فیلمسازی در ایران زده.
    مگه شاتر رولینگ شاتر مناسبی برای تصویربرداریه؟
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    بله. ولی دقت کنید که رویا خانم که این سوال رو مطرح کردن هیچ مشکل مالی ای ندارن.
    اگر قراره کسی نهایت استفاده رو از آموزش ببره به نظر من باید از لوام عالی استفاده کنه.
    اگر کسی می گفت من نمی تونم زیاد هزینه کنم بله حق با شما بود.
    فکر کردم به ایرادی توی m iii برخوردید که ردّش کردید.
    در ضمن کسانی که برای ساخت ویدئو از dslr استفاده می کنن فرقی نمی کنه چه دوربینی داشته باشن. چون اولین گزینه ی مهم تصویربرداری رو زیر پا گذاشتن و متاسفانه توی ایران حتی توی سیما هم ازش بیشترین استفاده رو می کنن. آینده مشخص خواهد کرد dslr چه آسیبی به هنر فیلم و فیلمسازی در ایران زده.
    مگه شاتر رولینگ شاتر مناسبی برای تصویربرداریه؟
    سلام ممنون بابت توضیحاتتون
    ببخشید یعنی رولینگ شاتر انقدر میتونه به سینما آسیب بزنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa eradi نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت توضیحاتتون
    ببخشید یعنی رولینگ شاتر انقدر میتونه به سینما آسیب بزنه؟
    نه خب. ببینید تنها ایراد dslr که رولینگ شاتر نیست. شما طی مدتی که از این نسل دوربین ها استفاده می کنید تعداد زیادی از پیکسلها رو از دست میدید. لنزهایی که دوربین های dslr پشتیبانی می کنن مخصوص تصویربرداری نیستند. عدم پشتیبانی پیشفرض دوربین از فرمتهای باز یعنی ویدئو کمپرس شده ست. و خیلی چیزهای دیگه که به مرور زمان خواهید دونست که چه آسیبهایی رو به هنر ویدئوی دیجیتال میرسونه.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

منم موافقم .تجهیزات بهتر =کاربهتر.خواستم توی این پست به موضوع از زاویه های دیگه هم بپردازم چونکه علاوه بر نویسنده پست ،مخاطب های دیگه هم به پست سر میزنن.شما درست میگین dslrها مشکل رولینگ شاتر دارند اما به قول فردوسی پور اجازه بدین من قانع نشم:دوربین های بلک مجیک ویژه فیلمبرداری ساخت شدند و مشکل رولینگ شاتر دارن. دوربین های dslr مجهز به رزولوشن4k شدند.و اگه تصاویر تمام شبکه های تلویزیونی 10 سال پیش رو با الان مقایسه کنین متوجه میشین که تصاویر های الان شارپ تر شده.واقعا دوربین های dslr حتی موبایل ها کمک بزرگی به جامعه فیلمسازی و تصویر سازی کرده.حالا هر مدل به اندازه خودش.توی مشخصات هر مدل پارامتری 0 : 2 : 4 و غیره که میزان فشردگی ویدیو رو نشون میدن و میگن که کدوم فرمت قابلیت تصحیح رنگ بهتری دارند و دوربینی هایی هستند که میشه بیت ریت رو سفارشی کرد .
    ویرایش توسط amin1393 : 06-16-15 در ساعت 01:47

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع