برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 2064 , پاسخ ها : 8
موضوع: وارد کردن فیلم در مایا

وارد کردن فیلم در مایا

سلام دوستان
    من ویدئوئی رو تو افتر افکت روتوسکوچی کردم و با کانال الفا ازش چندین خروجی گرفتم. خروجی بر مبنای عکس و فیلم. چون مایا image seq رو راحتتر پوشش میدم. اما نکته اینجاست ک فایل رو به عنوان تکسچر روی پلن میندازم در حالت تک عکسی نشون داده میشه اما در حالتی ک تیکه image seq رو می زنم تصویر اصلن نشون داده نمیشه و پلی نمیشه. با چند سیستم تست کردم و تا جایی هم ک پرسیدم شیوم درست بوده اما نتیجه چیزی نیست ک مد نظر باشه. کسی از دوستان در این زمینه میتونه کمکی کنه؟ بشدت رو اعصابمه!!

Hadipour هم اکنون آنلاین است.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    فکر کنم تو این آموزش توضیح دادیم
    http://www.video-effects.ir/?p=3554
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

مرسی. الان چک می کنم

من چک کردم. اما یک مشکل دیگه این وسط هست. اونم اینه ک من ویدئوم حرکت دوربین نداره.(رو سه پایه قرار داره) فقط ی شخصیته ک وسط وایستاده و گاهی تکون می خوره ادمه واسه همین 3d camera ارور میده اخرش و میگه failed میشه. نظری ندارید؟ فایلمم پس زمینه نداره.

مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط omega68 نمایش پست ها
    من چک کردم. اما یک مشکل دیگه این وسط هست. اونم اینه ک من ویدئوم حرکت دوربین نداره.(رو سه پایه قرار داره) فقط ی شخصیته ک وسط وایستاده و گاهی تکون می خوره ادمه واسه همین 3d camera ارور میده اخرش و میگه failed میشه. نظری ندارید؟ فایلمم پس زمینه نداره.
    عزیز این مهم نیست شما خروجی ترکینگ از Video بگیرید چون شما میخواین فقط ویدیو رو بفرستید
    اگه در افتر افکت ارور میده حتما به خاطر کیفیت ویدیو و یا بخاطر اینه که اندازه کامپوزیشن شما دقیق به اندازه ویدیو نیست
    ویدیو خودتون رو بکشید و در قسمت تایم لاین رها کنید تا از تنظمیات آن کامپوزیشن ساخته شه و بعد ترکینگ کنید
    باز هم میگم شما می خواین ویدیو رو انتقال بدید نیازی نیست ترکینگ بگیرید مرحله دم رو انجام بدید فقط ویدیو رو بفرستید
    Download and Plugin

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    عزیز این مهم نیست شما خروجی ترکینگ از Video بگیرید چون شما میخواین فقط ویدیو رو بفرستید
    اگه در افتر افکت ارور میده حتما به خاطر کیفیت ویدیو و یا بخاطر اینه که اندازه کامپوزیشن شما دقیق به اندازه ویدیو نیست
    ویدیو خودتون رو بکشید و در قسمت تایم لاین رها کنید تا از تنظمیات آن کامپوزیشن ساخته شه و بعد ترکینگ کنید
    باز هم میگم شما می خواین ویدیو رو انتقال بدید نیازی نیست ترکینگ بگیرید مرحله دم رو انجام بدید فقط ویدیو رو بفرستید
    بنده همخ قسمت ترکینگش رو دوباره انجام ندادم و از همون شیوه اسکریپتی ک تو آموزش بود از فایل اکسپورت گرفتم اما تو مایا ارور داد ک الان میذارمش اگه بفرسته. بطور مستقیم هم ک واردش می کنم پخشش نمی کنه. واقعن توش موندم.اگه بخوام واضح بگم مشکل اینه ک فایلی ک کانال آلفا داره رو چطوری بیارمش تو مایا.

مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط omega68 نمایش پست ها
    بنده همخ قسمت ترکینگش رو دوباره انجام ندادم و از همون شیوه اسکریپتی ک تو آموزش بود از فایل اکسپورت گرفتم اما تو مایا ارور داد ک الان میذارمش اگه بفرسته. بطور مستقیم هم ک واردش می کنم پخشش نمی کنه. واقعن توش موندم.اگه بخوام واضح بگم مشکل اینه ک فایلی ک کانال آلفا داره رو چطوری بیارمش تو مایا.
    مایا کار نکردم ولی تو Cinema 4d باید در قسمت Color تصویر رو وارد کنید بعد تو تنظیمات متریال باید قسمت جدایی باشه به نام آلفا اوجا باید لایه آلفا رو وارد کنید حالا اینکه پخش نمیشه رو نمیدونم
    Download and Plugin

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    مایا کار نکردم ولی تو Cinema 4d باید در قسمت Color تصویر رو وارد کنید بعد تو تنظیمات متریال باید قسمت جدایی باشه به نام آلفا اوجا باید لایه آلفا رو وارد کنید حالا اینکه پخش نمیشه رو نمیدونم
    آقا دمت گرم. پس مجبورم دوباره ی کنکاشی باهاش برم ببینم چی میشه. خیلی خیلی لطف کردی.

کلمات کلیدی این موضوع