برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1624 , پاسخ ها : 3
موضوع: وارد کردن ابجکت سه بعدی در افتر افکت

وارد کردن ابجکت سه بعدی در افتر افکت

با سلام و خسته نباشید.
    دوستان یک شی رو به صورت سه بعدی با فتوشاپ ساختم میخام در افتر افکت ارش اسفاده کنم ولی وقتی وارد افتر میکنم به صورت معمولی و غیر سه بعدی وارد میشه.لطفا راهنماییم کنین مرسی

و یک سوال دیگه در افتر افکت لایه ای داره بشه جلای فلزی به شی داد ؟ یا شیشه ای؟ ممنون

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    اول باید به فرمت خروجی ای که از فتو شاپ گرفتی توجه کنی . شاید فرمت خروجی ات " تری دی " نباشد ! ... اما در باره پرسش دوم میتوانید به تمام اشیائ سه بعدی . با کمک المنت تری دی در افترافکت متریالهای مختلف اعمال کنی . فقط کافی است آنها را وارد المنت تری دی کنی . موفق باشی
    ویرایش توسط kkhodaey : 08-16-16 در ساعت 19:55

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    اول باید به فرمت خروجی ای که از فتو شاپ گرفتی توجه کنی . شاید فرمت خروجی ات " تری دی " نباشد ! ... اما در باره پرسش دوم میتوانید به تمام اشیائ سه بعدی . با کمک المنت تری دی در افترافکت متریالهای مختلف اعمال کنی . فقط کافی است آنها را وارد المنت تری دی کنی . موفق باشی
    خب من با فرمت psd ذخیره کردم با چه فرمتی ذخیره کنم که تری دی بشه؟ و اینکه المنت تری دی رو از کجای افتر افکت پیدا کنم ؟ممنون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amires نمایش پست ها
    خب من با فرمت psd ذخیره کردم با چه فرمتی ذخیره کنم که تری دی بشه؟ و اینکه المنت تری دی رو از کجای افتر افکت پیدا کنم ؟ممنون
    بستگی داره مدل شما چی باشه
    لینک آموزش : https://www.youtube.com/watch?v=Ra6R3h5bL5o
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع