برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 2213 , پاسخ ها : 7
موضوع: مشاوره انیمیشن

مشاوره انیمیشن

سلام دوستان یک مشاوره میخواستم برای ورود به عرصه انیمیشن
    بعد از سه چهار سال چرخش بیهوده در افتر افکتس و فتوشاپ به این نتیجه رسیدم که برم تو کار انیمیشن (البته منظورم این بود که بعد از گذشت سه پهار سال تازه هدف پیدا کردم)
    الان میخوام در باره انیمیشن کات اوت دو بعدی اطلاعات کسب کنم
    اول اینکه افتر افکتس برای این کار خوبه؟ نرم افزاری هست که از افتر بهتر باشه؟
    از نحوه طراحی تا ریگ و انیمیت و... (در افتر افکت)هر چی گشتم گیج و گمراه شدم
    اگه ای دی تلگرام برای چت بدید ممنون میشم تا بتونم شمرده شمرده سوالاتم رو بپرسم😬

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام و درود
    خوب اول از همه اون چند روز چرخیدن بیهوده نبود با ارزش بود چون آخرش به نتیجه خوبی رسیدید
    انیمیشن کات اوت مثل شکرستان یا دیرین دیرین میشه که تو افتر افکت میشه ولی باید در فتوشاپ طراحی رو انجام بدید بعد در افتر افکت انیمیت کنید
    داخل این بسته توضیح دادیم : http://www.video-effects.ir/?p=8056

یا یک نرم افزار بهتر مثل Anime studio که می تونید تو خود نرم افزار عملیات مدلسازی رو انجام بدید استخوان بندی کنید و انیمیت
    یکم سخته ولی ابزار های خوبی داره
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام عزیز
    کات اوت ساده ترین تکنیک انیمیشن کامپیوتری هست که معمولا با مکس انیمه استودیو یا افتر افکت ساخته میشه و همونطور که میدونید اجزای سوژه متحرک خشک و جدا هستند

من فکر میکنم مادامی که بدون هدف توی نرم افزار های بچرخید وقتتون تلف میشه ... هر زمینه ای مقدماتی داره
    اگه مقدمات گرافیکی رو میگذروندید و توی مسیر درست قرار میگرفتید مطمئنا به نتیجه میرسیدید پس این اشتباه رو برای انیمیشن نکنید
    قبل از نرم افزار برید سراغ اصول و مباحث پایه انیمیشن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    سلام عزیز
    کات اوت ساده ترین تکنیک انیمیشن کامپیوتری هست که معمولا با مکس انیمه استودیو یا افتر افکت ساخته میشه و همونطور که میدونید اجزای سوژه متحرک خشک و جدا هستند

من فکر میکنم مادامی که بدون هدف توی نرم افزار های بچرخید وقتتون تلف میشه ... هر زمینه ای مقدماتی داره
    اگه مقدمات گرافیکی رو میگذروندید و توی مسیر درست قرار میگرفتید مطمئنا به نتیجه میرسیدید پس این اشتباه رو برای انیمیشن نکنید
    قبل از نرم افزار برید سراغ اصول و مباحث پایه انیمیشن
    متاسفانه اگه یک منبع و مسیر برای حرفه انیمیشن سازی گیر نیارم بازم گمراه میشم برای همین به یک مشاوره نیاز دارم خودتون میتونید کمک کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aligharagezlou نمایش پست ها
    متاسفانه اگه یک منبع و مسیر برای حرفه انیمیشن سازی گیر نیارم بازم گمراه میشم برای همین به یک مشاوره نیاز دارم خودتون میتونید کمک کنید؟
    همینجا سوالاتتون رو بپرسید هر کدوم رو بدونم جواب میدم
    خب ببینید اگر تصمیم جدی دارید برای یاد گیری از مباحث اولیه شروع کنید
    اول اینکه دقیقا تو چه زمینه ایی میخوایید فعالیت کنید؟ طراحی کارکتر و فضا یا ریگ کردن یا انیمیت یا اصلا شاید به مراحل پیش تولید علاقه داشته باشید مثل ایده و داستان یا فیلم نامه و یا استوری بورد و ... ؟

و اینکه باید با تمام اینها آشنا بشید ولی فقط یکی رو انتخاب کنید و براش وقت بذارید نه اینکه همه رو یاد بگیرید چون نتیجه خوبی نداره

همینجا سوالاتتون رو بپرسید هر کدوم رو بدونم جواب میدم
    خبچون نتیجه خوبی نداره
    من در اصل تدوین گر هستم و با پیش تولید کاملا آشنا هستم چون کلا تو زمینه سینما فعالیت دارم
    اما تو انیمیشن خیر میخوام بیشتر انیمیت کنم اما از اونجایی که تو منطقه ای که هستم کسی نیست باید همه رو یاد بگیرم و زمانی که یک نفری رو گیر آوردم که هم از نظر خصوصیات اخلاقی و هم از نظر کارایی مورد اعتماد بود کار هارو تقسیم کینم خودم بیشتر دوست دارم انیمیت کنم و فعلا به علت مشکلات سیستم بنظرم دو بعدی کار کنم بهتره و برای همین تصمیم گرفتم فعلا کات اوت شروع کنم ولی نمیدونم از کجا و چه جوری

نقل قول نوشته اصلی توسط aligharagezlou نمایش پست ها
    من در اصل تدوین گر هستم و با پیش تولید کاملا آشنا هستم چون کلا تو زمینه سینما فعالیت دارم
    اما تو انیمیشن خیر میخوام بیشتر انیمیت کنم اما از اونجایی که تو منطقه ای که هستم کسی نیست باید همه رو یاد بگیرم و زمانی که یک نفری رو گیر آوردم که هم از نظر خصوصیات اخلاقی و هم از نظر کارایی مورد اعتماد بود کار هارو تقسیم کینم خودم بیشتر دوست دارم انیمیت کنم و فعلا به علت مشکلات سیستم بنظرم دو بعدی کار کنم بهتره و برای همین تصمیم گرفتم فعلا کات اوت شروع کنم ولی نمیدونم از کجا و چه جوری
    خب عزیز قبل از اینکه وارد مباحث تکنیکی بشید من از بین کتابایی که خوندم دو تا کتاب که به انیمیت مرتبط هست و برای قدم اول خوبه رو بهتون معرفی میکنم
    آموزش جامع انیمیشن - کیت لی بورن (این کتاب راجب تمام مباحث انیمیشن هست قبل از انیمیت باید بلد باشید)
    بازیگری برای انیماتورها - اد هوکس (این کتاب هم در رابطه با مسائل کیفی انیمیت هست که خیلی مفیده)
    اگه مترجمشون هم خانوم فرناز خوشبخت باشه عالیه

بازم کتاب هست ولی اول اینارو بخونید
    قدم بعد دیگه فقط نرم افزار میمونه و آموزش هاش که توی اینترنت فراوونه و بعد هم تمرین و تلاش

ولی یه سری دوره های آموزشی هم هستن خوبن شما ساکن کدوم شهر هستید؟

خب عزیز قبل از اینکه وارد مباحث تکنیکی بشید من از بین کتابایی که خوندم دو تا کتاب که به انیمیت مرتبط هست و برای قدم اول خوبه رو بهتون معرفی میکنم
    آموزش جامع انیمیشن - کیت لی بورن (این کتاب راجب تمام مباحث انیمیشن هست قبل از انیمیت باید بلد باشید)
    بازیگری برای انیماتورها - اد هوکس (این کتاب هم در رابطه با مسائل کیفی انیمیت هست که خیلی مفیده)
    اگه مترجمشون هم خانوم فرناز خوشبخت باشه عالیه

بازم کتاب هست ولی اول اینارو بخونید
    قدم بعد دیگه فقط نرم افزار میمونه و آموزش هاش که توی اینترنت فراوونه و بعد هم تمرین و تلاش

ولی یه سری دوره های آموزشی هم هستن خوبن شما ساکن کدوم شهر هستید؟
    دستتون درد نکنه میرم کتاب هارو سفارش بدم
    من ساکن بندرعباس هستم اما از مهر ماه قصد دارم بیام تهران هم برای ادامه تحصیل هم برای تقویت انیمشین

کلمات کلیدی این موضوع