برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32

مشاهده : 5350 , پاسخ ها : 31
موضوع: نظرتون چیه

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    آفرین یاشار .
    فقط و فقط ادیوس ...

نقل قول نوشته اصلی توسط proshot نمایش پست ها
    آفرین یاشار .
    فقط و فقط ادیوس ...

ادیوس بهترین نرم افزار تدوین برنامه تو دنیاست

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar88 نمایش پست ها

ادیوس بهترین نرم افزار تدوین برنامه تو دنیاست
    ببخشید داش یاشار...این تفصیر رو کی کرده؟؟؟؟و رو چه حساب کرده؟؟؟بابا چرا احساساتی کار میکنید؟؟؟؟حالا شما راحتید که بهترین نمیشه
    فقط و فقط پریمری...من نمیگم....یه مشت متخصص میگن...ادیوس یکی دو سال پرو شده...پریمری 10 ساله
    از این گذشته واسه شرکت adobe هستش....
    من واقعا تعجب کردم شما و یا حتی مجتبی عزیز از این حرفا میزنید...

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

نقل قول نوشته اصلی توسط marvel نمایش پست ها
    ببخشید داش یاشار...این تفصیر رو کی کرده؟؟؟؟و رو چه حساب کرده؟؟؟بابا چرا احساساتی کار میکنید؟؟؟؟حالا شما راحتید که بهترین نمیشه
    فقط و فقط پریمری...من نمیگم....یه مشت متخصص میگن...ادیوس یکی دو سال پرو شده...پریمری 10 ساله
    از این گذشته واسه شرکت adobe هستش....
    من واقعا تعجب کردم شما و یا حتی مجتبی عزیز از این حرفا میزنید...
    در این که پریمیر برنامه ی به مراتب قوی تر از ادیوس هست شکی نیست و منهم با همین برنامه کار میکنم از نسخه 6.5 تا حالا
    ولی رندر سریع و امپورت سریع ادیوس یکی از ویژگی ها خوب این برنامه است که نمیشه نادیده گرفت
    ولی ضعف های زیادی داره و برای نمونه من از ادیوس کاران می خوام که افکت بلور رو در این برنامه تنظیم کنند یعنی کی فریم بدن
    همان طور که قبلا هم گفتم این برنامه(ادیوس) برای تدوین فیلم های بلند خیلی عالی هست ولی برای ساخت کلیپ پریمیر حرف آخر رو میزنه

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    آریانا جان به نظر من توی فیلم های بلند و تدوین حرفه ای هم پریمری راحت تر و بهتره....
    به نظر ما چون ادیوس راحت که سریع میتونی یه تیکه رو بکنی و بچسبونی به تیکیه دیگه...
    اگه غلقِ پریمری دست بیاد و بتونی با ساب ترکت ها کار کنی سرعت چند برابر ادیوس هست...
    مگه تدوین فقط اینه که بندازی تو تایم لاین و بکنی و بچسبونی؟؟؟؟خودتون بهتر میدونید که هیچ کدوم از تدوین گر های حرفه ای این توری کار نمیکنن....

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    آریانا جان به نظر من توی فیلم های بلند و تدوین حرفه ای هم پریمری راحت تر و بهتره....
    به نظر ما چون ادیوس راحت که سریع میتونی یه تیکه رو بکنی و بچسبونی به تیکیه دیگه...
    اگه غلقِ پریمری دست بیاد و بتونی با ساب ترکت ها کار کنی سرعت چند برابر ادیوس هست...
    مگه تدوین فقط اینه که بندازی تو تایم لاین و بکنی و بچسبونی؟؟؟؟خودتون بهتر میدونید که هیچ کدوم از تدوین گر های حرفه ای این توری کار نمیکنن....

من با ادیوس راحت ترم چون یک برنامه نیم ساعته رو تو 3دقیقه رندر میگیرم با بهترین کیفیت بعدشم اگه شما پشت صحنه بعضی از موزیک ویدیو ها و یا فیلم های خارجی رو ببینید به قدرت ادیوس پی میبرید.بعضی از امکانات رو ادیوس داره که پریمییر نداره.
    بعضی ها فقط به دلیل مچ شدن با افتر از پریمییر استفاده میکنن.
    که تو کار من فرقی نداره با چه نرم افزاری کار میکنی بذار براتون یه مثال بزنم.
    برنامه کولاک رو من. روز قبل پخش تحویل سازمان میدم.امروز بازبین برنامه ها براش کار پیش اومده بود دیر تر اومد .برنامه رو دید و اصلاحیه زد.تا به من اطلاع دادن دیر شده بود.گفتم اگه میتونی سریع بیار
    ادیوس هم از لحاظ رندر که خدایی میکنه تو 3 دقیقه برنامه رو رندر گرفت الانم برنامه تو لیسته برای پخش.اگه پریمییر بود برنامه امروز رو انتن نبود.
    برای همین تو همه صدا و سیما ها از ادیوس استفاده میکنن.
    اون جمله منم که گفتم (بهترین نرم افزاره) رو توی برنامه فناورانه گفتن.

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    بله شما حق داری...
    ادیوس سرعت بالایی داره...ولی به پریمری نمیرسن(منظورم از امکانات)
    شما باید آموزش های آقای بهمن رئوفی رو ببینید تا اونوقت متوجه قدرت پریمری بشید...آخه الکی که حجم پریمری 4 برابر ادیوس نیست..
    حتما امکانات فراوانی داره....
    راستی منم فناورانه رو دیدم....گفت یکی از بهترین نه بهترین
    موفق باشی داداش گلم

ماهان جان به نظر من هم پریمیر بهتره ولی متاسفانه چند مشکل داره
    یکی از مشکلاتش import کردن فیلم هاست که موقع ایمپورت کردن conforming ميکنه، که این مسئله زمانی عذاب آور میشه که شما یک فیلم بلند که با چندین دوربین فیلم برداری شده رو بخواهید وارد پریمیر بکنید (گاهن بین 30 تا 60 دیقیقه زمان میبره که فیلمتون وارد پریمیر بشه)چون اغلب فیلم های که من تدوین میکنم بدین شکل هست، خیلی برام مشکل ساز شده
    یکی دیگه از مشکلاتشم خروجی ضعیف پریمیر هست که زمان خیلی طولانی تری نسبت به ادیوس دربر میگیره
    من با نظر یاشار جان هم که گفته بودن قابلیت های ادیوس نسبت به پیریمیر بیشتر هست ،موافق نیستم بلکه بلعکس ، ادیوس نسبت به پریمیر نقاط ضعف زیادی داره (مثلا بیشتر افکت های ادیوس قابل تنظیم و کی فریم دادن نیستند)
    البته همان طور که یاشار جان گفته بودند ، بسته به کاری که انجام میدهند ، ادیوس برای ایشون بهتر است
    ویرایش توسط Ariana : 11-02-13 در ساعت 17:34

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    دوستان ببخشید اما به نظر من تو روان کار کردن و تدوین برنامه های فرص هیچی جای ادیوس رو نمیگیره ...
    نمونه اش رو هم که مبینید یاشار تو 20 دقیقه یه برنامه رو تدوین میکنه ...
    من یادمه 3،4 سال پیش برنامه سال تحویل شبکه یک . یکی از دوستان تدوینگرم اجرای زنده قاسم افشار رو تو 2،3 دقیقه تدوین کرد ...
    خدایی کف من بریده بود ...
    فقط باید با قابلیت های ادیوس کامل آشنا بود ...
    هرچند من برنامه پریمیر رو هم رد نمیکنم ...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع