برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56

mehdiu آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    انوقت آهنگي كه ميخواي بذاري روي تصاوير چيه !!!!!!!!!!!!!؟
    اسم خواننده ؟ اسم آهنگ ؟ بينك اهنگ و .....
    آهنگشو خودم میسازم سبکش دنس با یسری وکال هات کننده موزیک.
    یا از یه خواننده اجازه میگیرم آهنگ اون باشه.

حیف بچه های انجمن همکاری نمی کنن.

شما براي همچين كاري اول بايد موزيك رو بذاري دوستان با توجه به موزيك ، ويدئو بفرستن ، همينطوري كه نميشه فيلم بگيرن بعد شما درست كني ، شما آهنگ رو بذار بعد دوستاني كه توان فيلم گرفتن رو داشته باشن براتون فيلم ارسال مي كنند ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    مهدی جان شما هدفت چیه داداش؟؟؟؟؟؟؟یعنی هرکی هر آهنگی خواست بخونه بعد شما روش یه آهنگ دیگه بزارید؟؟؟؟؟؟؟من که نفهمیدم

mehdiu آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط marvel نمایش پست ها
    مهدی جان شما هدفت چیه داداش؟؟؟؟؟؟؟یعنی هرکی هر آهنگی خواست بخونه بعد شما روش یه آهنگ دیگه بزارید؟؟؟؟؟؟؟من که نفهمیدم
    هدف: موزیک ویدیو ترکیبی
    اگه هر کی هر چی بخواد بخونه نمیشه که تو شبکه ها پخش نمیشه.
    من فعلا دارم شعرشو مینویس بعد آهنگشو بسازم وقتی تموم شد( 1 هفته طول میکشه) آهنگ تو انجمن میزارم تا بچه ها هر کاری رقص خوندن مثل ملودی آرش بگیره (اونایی که دوربین حرفه ای دارند پرده سبز اونایی که میخوان با گوشی بگیرند 8 مگپیکسل)
    تامن بسازم وقتی تموم شد دوست عزیزم مانی زحمت پخش تو همهی سایت های موزیکو میکشه و خودمم میفرستم pmc.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiu نمایش پست ها
    هدف: موزیک ویدیو ترکیبی
    اگه هر کی هر چی بخواد بخونه نمیشه که تو شبکه ها پخش نمیشه.
    من فعلا دارم شعرشو مینویس بعد آهنگشو بسازم وقتی تموم شد( 1 هفته طول میکشه) آهنگ تو انجمن میزارم تا بچه ها هر کاری رقص خوندن مثل ملودی آرش بگیره (اونایی که دوربین حرفه ای دارند پرده سبز اونایی که میخوان با گوشی بگیرند 8 مگپیکسل)
    تامن بسازم وقتی تموم شد دوست عزیزم مانی زحمت پخش تو همهی سایت های موزیکو میکشه و خودمم میفرستم pmc.
    من برای شمایک یشنهاد دارم ....
    شما یک تاپیک دیگه درست کن و بحث رو اونجا ادامه بده چون این یک موضوع دیگه ست و به این تاپیک ربط نداره و اینجوری فکر کنم بیشتر مورد استقبال قرار می گیره ، چون موضوع این در مورد چند عکسه بیشتر دوستان یا دیدند و یا این موضوع رو دنبال نمی کنند ....
    موفق باشی ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    شما گفتی آهنگ یکی رو که اجازه بده میزارم.الان میگید خودم میسازم.....راستی...پی ام سی دوغ نیست.برای فرستادن به پی ام سی با
    گوشی نمیشه فیلم گرفت.....برید به pmc.tv و قسمت sending clip شرایط رو بخونید.باید دوربین فول اچ دی باشه و حداقل 24 مگاپیکسل بگریه.
    پالش 16.9 باشه.25 فرم در ثانیه باشه.....در ضمن بعضی از دوربین های خونگی هستند که این امکانات رو دارند ولی بازم با اونا رو قبول نمیکنه.
    بدترین و آشغال ترین دوربین که قبول کنه حداقل 20 ملیونه(تا جایی که من میدونم) اگه گرون نشده باشه.
    من خودم دارم با یه دوربین کار یکی از خواننده ها رو میدم که اون دوربین 42 میلیونه....اگه میخوای کار بدی که تو pmc پخش شه باید مث من
    این دوربین هارو کرایه کنی.این دوربین که من الان ازش استفاده میکنم کرایش روزی 100 هزار تومنه.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

کلمات کلیدی این موضوع