برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 44 از 44

مشاهده : 9954 , پاسخ ها : 43
موضوع: فیلم کوتاه مهدی پاتر

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alone Warrior نمایش پست ها
    هههه این پدر و مادر ها هم دردسری هستن
    من الان چند تا دوست دارم اگه بگم شاید بازیگری کنن 16 ی 17 سال. این سن خوبه
    شما تو منطقه تون دوست نداری 16 تا 17 ساله؟ این بچه زیاد مناسب نیست ... والا فیلم اکشن تر باشه مخاطب بیشتر جذب میکنه
    راستی چرا برا ترک آسمان از Fay in استفاده نکردی؟ این عکس را حیف بد بود و با ادوانسد لایتینگ خوب میشد ... او راستی دوست داری مخصوص شما یه آموزش بگذارم که کار با آدوانسد لایتینگ باشه؟؟؟ اگه خواستی لب تر کنی در خدمت هستم.
    یه چیز دیگه : سکانس اولی خیلی مسخره اس که کوچه ها طی میشن ... پیشنهاد دارم که بهتر میشد با Time Remaping فکر کنم اسمش این بود شاید با این سرکت را بالا ببری و دوربین روی بچه های پرواز کن هم دوربین استاتیک نبوده و داینامیک حرکت کند و یه چیز دیگه باید برنامه ریزی میکردی در یه نمایشگر که فیلم طی شن کوچه رو پخش میکردی و بعد هر گاه زمان بندی به سر پیچ کوچه ها می رسید منبع نوری داینامیک رو جابجا می کردی و هم اگه دوربین هم داینامیک بود و اگر روی ریل هم بود بهتر هم میشد خلاصه اگه دوربین هم استاتیک بود ولی منبع نوری حتما لازم بود که حرکت کنه سر پیچ ها قشنگ نور پردازی اش توی چشم بود ... اینطور حس نمیکنی؟؟؟؟ تازه در این مواقع هست که وقتی میخوای سر کوچه بپیچی و اینا یا وقتی عکس پانوراما برای المنت تری دی میگیری به کارت میاد: لنز فیش آی یا سوپر واید یک لنز کلیپس که به صورت گیره ای روی اسمارت فون نسب شده و زوایه دید گسترده را به آدم میده
    اگه لب تر کنی یک مطلب در مورد لنز شناسی برای عکاسی و فیلم برداری میگذارم البته تخصصم نیس ولی چیزایی میدونم که سر و گردنی بالاتره
    خلاصه با لنز فیش آی اینو گرفته بودی بهتر بود او راستی خود افترافکت یه افکت داره به اسم : CC Sphere فکر کنم اگه اشتباه نکرده باشم که کارایی تقریبا شبیه اینه ولی لنز یه چیز دیگه است.
    تبلیغات نباشه ولی در دیجی کالا داریم که سه لنز ماکرو و فیش آی و واید با فلش انداز دوربین و گیره حدود 30 هزار تومن برای اسمارت فون من که قصد خریدش را دارم ان شاءالله... ببخشید خیلی هم مزاحم شدم ... جواب تون هم به دستم رسید
    با سلام دوست عزیز
    این مطالب رو بنده با لبخند مینویسم شما هم با لبخند بخونید لطفاً چون نمیخوام کسی از من رنجشی داشته باشه و میخوام مثل پستهای شما وخودم عریض و طویل باشه
    سن وسال بازیگرانی که گل روشون رو می بوسم در نظر بگیرم ، خدایش چند نفر اطراف خودمون سراغ داریم بتونن برن جلو دوربین و در این سن بتونن بی اشکال بازی کنن . در مطالبی که نوشتید اصلاً در نظر گرفتین تک تک این بازیگران ممکنه بیان و پیگیر پست باشن و دل نازکتر از گلشون بشکنه و به نظرتون این انتقاد از اینها باعث ترغیب و تشویق میشه یا دل زدگی.
    همینطور این دوست عزیز نسبت به سنشون کار بزرگی انجام دادن و خواهند داد و از توانمندی و آموشهائی که میبینن مثل شیر ، نمونه کار بیرون دادن و شیرتر کذاشتن تو سایت تا بزرگان سایت نقد کنن و نظر بدن و فروتن و خاشعانه تمام نقد ها رو پذیرفتن . بنده این جرات ایشون رو ندارم که نمونه کار بدم بیرون و یا جلو دوربین برم ، پس از این نظر هم کارشون احسنت داره.
    قبلاً در پیام خصوصی بهتون اشاره کردم شما فرمودید کدوم پست . بفرمائید ، خوب این یکیش ، سه صفحه کامنت در مورد این مطلب هست کلیه عزیزان یکبار در مورد کار ایشون نظر دادن ، نحوه نظردادن ها ، نقد ها ، تشویق ها رو ببینید. بعد خودتون نظراتتون و تعداد رو یک نگاه بندازید و مقایسه کنید.
    دوست عزیز اونی که شما میفرمائید بازیگر ، این عزیز باید فراخوان بازیگر بده ، تست بگیره ، موارد مالی رو خودش تامین بکنه یا تهیه کننده پیدا بکنه ، ماه ها رو فیلمش کاربکنه ، کاغذ و فیلم خراب بکنه و... که چی من یک نمونه کار آزمایشی میخوام تو سایت بگذارم مثلاً علی فلاح ببینه .

خدای نکرده قصد توهین به سایت و شخص ندارم ، منظور اینه ، این بنده خدا نمیگه این فیلم منه داره تو سینماها پخش میشه .

عزیزم این تسته ، بحث بحث آزمون و خطاست . گذاشته تو این سایت ارزشمند و جلو رو اساتید بزرگوار ، داره میگه اساتید مشقی که شما دادین آموزشی که شما دادین ، اینم اولین مشق من ، عنایت بفرمائید اولین مشق و بنده رو راهنمائی کنید کارهای بعدیم روز به روز بهتر بشه . همین
    دوست عزیزم هم استانی عزیزم نورچشمم ، شما هم سن پسر بزرگ بنده هستید و مثل پسرم واسم عزیزید . در پیام خصوصی عرض کردم دوست آن است که بگریاند نه بخنداند ، یک جا میشه دوست آدم هی الکی تعریف و تمجید میکنه ، بقولی مدام خربزه زیر بقل آدم میزاره یکجا هم هست اگه ایرادی در دوستش دید گوشزد میکنه . چرا ؟ چون دوسش داره برعکس حالت قبل.

قصد جسارت ندارم وجسارتی هم اگه احساس میکنین شده باشه شما ببخشید بنده رو ، پیام خصوصی بابت این موارد دادم ظاهراً نتونستم مطلب رو برسونم اینجا هم اگه میبینید عمومی نوشتم واسه خاطر این بود که دیدم بعضی جاها این عزیزمون و بازیگران گلشون که اولین باره جلو دوربین میرن ، احتمال داره زده بشن در حالی که کارشون خیلی عالی بوده نسبت به امکانات و تعداد کاری که بیرون دادن و نحوه انتقاد یا نقد شما کمی جالب نیست و همچنین تعداد و تکرار نظرات.
    دست بوسم و زنده باشین
    ویرایش توسط ali fallah : 02-29-16 در ساعت 04:36
    Meraj Mix

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334

ماشاءالله ماشاءالله
    اینقدر شما محترم هستید اینقدر کلام زیباتون مودبانه و خیلی با وقار و زیباست که "مالته" انسان شرم میکنه ازتون انسان رو شرم و حیا فرا میگیره
    آدمای پست فطرتی میشناسم تو منطقه های خودمون و اینا از هیچی هم بلد نیستن اگر هم باهاشون صحبت می کنی: کارشناس علوم اسلامی و دکترای کامپیوتر و آی تی و مدارات و مهندسی برق صنعتی و استاد دانشگاه پزشکی زمین شناسی هستن با دروغ هایی که می بافن و خالی بندی می کنن تازه با همه اینها هم خیلی مغرور هم هستن و " خو په زور و غه رره" که اگه معنی این کردی ها را بدانی ... ولی پاچه خواری و ریا کاری و اینا نباشه باز هم شما ماشاءالله این همه خدا از فضل خودش بهتون علم و دانش بخشیده و در زمینه کامپیوتر و نرم افزار و جلوه های ویژه بلد هستید تا به حال ندیدم یه بار پز بدین یا غرور شما رو فرا گیره . ماشاءالله اینقدر فروتن و خاضع هستن و یه ذره غرور نداشته و این کلام های محترمانه بر دهانتون جاری میشه من خجالت میکشم که در حضور شما حرف هایی میزنم و آدم شرم میکنه واقعا به راستی که ان شاءالله همه ی ما قلب هایمان را از غرور تخلیه کنیم و به امید روزی که مثل برادر های واقعی دلسوز هم بوده و یکدیگر را یاری دهیم و خدا را از خودمان راضی کنیم. ان شاءالله خدا به همه مون اخلاق حسنه و نیکو بده ان شاءالله.
    1 - اگه مطلب نوشتی شماره گذاری کن تا نامرتب نشه و وقتی از مطلبی میری سر مطلب بعدی انسان راحتر تر پست های طولانی را مطالعه کنه ( حالا بگو بابا ول مان کن چرا اینقدر تاکید داشته و گیر دادی به شماره بندی پاراگراف های ما؟ خخخخخخ )
    2 - ان شاءالله هیچکس از دست شما دلگیر نشه بابا شما اینقدر کلام تان به دل میشینه و زیباست مگه آدم آخه دلش میاد که از دست شما دلخور بشه خدای نکرده؟؟؟؟
    3 - والا قطعا راست می فرمائید صد در صد من خودم همکلاسی داشتم الان مثلا وقت دانشگاه شه خرس گنده از دوربین میترسه همیشه میگه ببینم فیلمتو توی کادر فیلم من نیومده باشم ... انسان هایی داریم همین که اصلا دوربین گوشی رو راه می اندازم خودشون رو قایم می کنن که من در بازی نیام ... نمیدونم این ترس از دوربین چیه؟؟؟ اخه مگه چه اشکالی داره والا بعضی اوقات یه صحنه ساده پانزده شانزده تا برداشت داره ... بد هم بشه تازه به سینما مرکزی تهران که فرستاده نمیشه، والا هههههه ولی این بچه ها اینطور بازیگر کردن در نوع خودش خیلی هنره والایی راست می فرمائید اینو در نظر نگرفته بودم بازم من عذر میخوام شرمنده خجالتم حق با شماست.
    4 - نداری؟؟؟ نه بابا ؟؟؟ تو رو خدا؟؟؟ وجدانن ؟؟؟؟ بابا مگه چیه ؟؟؟ شوخی : چون اینو گفتی من برای اینکه ثابت کنم اینطوریها هم ترس از دوربین جدی نیس خودم فیلم بازی میکنم میگذارم ههههه اخه بگو جوجه جلوه های ویژه فیلم سازی کار توئه ههههه من باید حالا حالا ها تحت آموزش افرادی مثل شما و آقای هادی پور باشم والا خخخخخ کار من نیس ... ولی هر چی رو که بلد باشم میتونم کلیپ آموزشی ازش بسازم و باور بفرمائید نمونه کار بزرگ هوش مصنوعی منو ببینید نظرتون در موردم عوض میشه شیش ماه روش کار کردم با این گرافیک در حد فرغون خخخخخخ
    5 - "کلیه عزیزان یکبار در مورد کار ایشون نظر دادن ، نحوه نظردادن ها ، نقد ها ، تشویق ها رو ببینید. بعد خودتون نظراتتون و تعداد رو یک نگاه بندازید و مقایسه کنید." بابا مگه من در نظر دادن هام دلسردی وجود داره؟ من تاحدی که توانستم با اینکه خیلی ازش ضعیف تر هم بودم تا جایی که بلد بودم راهنمایی کردم که کارش بهتر بشه مثل یه آینه و مثل دوست خوب اشکالات را بهش گفتم که کار هاش خیلی پیشفرت های بهتری داشته باشه و این کمک دلسوزانه و از صمیم قلب بوده و شما اینجا فکر میکنید اگه اشکالات کارش را گفتم از این لحاظ است که میگم مثلا: " تو در حد من نیستی و صد سال سیاه نمیتونی نمونه های مثل من تولید کنی" یا از این حرف ها و فکر میکند دلیل بر خود بزرگ بینی و غرور و تکبر منه ... چیزی که در نمونه کار پلاسما بلاستینگ شاتر خودم شاهدش بودم و یکی از دوستان گفت البته این من باب اون نبود ولی این شامل و من باب این قضیه خواهد گشت از این لحاظ که میگن دوست خوب مثل آینه اسکالات رو بهت نشون میده و انسان خودش را اصلاح خواهد کرد و به کمال می رسه و اما دوست بد فقط میگه خیلی کهکشانی هستی رویایی هستی و یه مساله کردی هست که میگه " به قصان که رت دکا" و اینطور چاپلوسی میکنه تا پیوند سودجویانه رفاقت نمیه راهشون تقویت کنه و از این جور چیزا اما خدایی خدایی والا من رفیق نمیه راه نیستم این خدا میدانه که در قلبم چه میگذاره من آرزو دارم که صنعت جلوه های ویژ] سینمایی کشور پیشرفت کنه و یه روزی ما هم مثل خارجه از این فیلم های باحال ساخته و شاید یه روزی ابر قهرماانی هم در ملت مان داشته باشیم. من حتی میخوام در آینده یه آموزشگاه در خصوص این نرم افزار های تخصصی بزنم این شغل رو دوست دارم. بله معلمی. حالا هم فقط در حد یه شخص ساده به علم خودم هر چیزی که دیدم مثل آینه گفتم والا خدا هم از نیت دلم خبرداره من قصدم دلسردی و اینا نبود من فقط اصلاح را میخوام نه نا امیدی و برعکس اگه انسان اصلاح بشه و نمونه کارهاش با کیفیت تر تولید بشه خودش هم به خودش اعتماد به نفسش بیشتر شده و این خودش به تنهایی معنای امید رو میده اصلا بازم میگم تو رو خدا در مورد شخصیت من اشتباه برداشت نکنید...
    6 - نه نه اینو نگفتم من فقط گفتم دوستی همکلاسی چیزی که مثلا بهش بگی: "راستی یه نمونه قراره بسازم میای باهم کار کنیم و بازیگر بشی؟ باور کن آسون هم هست و در هر سکانس هر حرفی بزنی بهت میگم لازم هم نیست دیالوگ حفظ کنی و اینا" بعد اونم بگه: " آره جمعه بیکارم میام خونه تون دوست داری فیلم برداری ات را هم بکن با هم بعدش یه دست هم بازی کامپوتری کنیم اگه دوست داشتی" و نه فراخوان بازیگر و اینا باز هم برداشت اشتباه بابا منظورم دوست و رفیق و آشنا و همسایه و هم محلی است ...
    7 - "این بنده خدا نمیگه این فیلم منه داره تو سینماها پخش میشه ." از این جمله دو معنی برداشت میشه به دلیل نگذاشتن علایم املایی و اینا. یک: ( این بنده خدا فردا پس فردا فیلمش رفت توی سینما پخش شد اون وقت نمیگه این فیلم منه داره سینما پخشش میکنه؟) دو: ( این بنده خدا میگه این فیلم را بهرحال برای سینما که درست نمی کنم چه لزومی داره این همه زحمت کشیده و بازیگر استخدام و خرجی و پول و استوری بورد و ... خرج کنم؟ بهرحال که یه نمونه کار ساده است و ارزش این زحمت ها رو نداره) منظور شما کدوم کعنی بود یک یا دو؟؟؟؟ به نظر من که دو نظر شما چیه؟؟؟
    8 - خب منم که نگفتم فیلم اصلیه گفتم برای اینکه نمونه کار بهتر بشه مثلا استوری بورد و اینا لازمه .... مگه خودت توی صحبت ها نگفتی با آزمون و خطا بیاد و اساتید ازش اشکال بگیرن تا کارش بهتر بشه ؟ جسارت نباشه به اساتید ولی منم در حد یک شاگرد که یه چیزایی بلده یه چیزایی برای بهتر شدن گفتم منم دقیقا این آزمون و خطا رو باور دارم و اگه آزمن و خطاست که باید خطا هاشون رو بگی که اصلاحش کنه دیگه ... منم نمیگم استادم ولی همه چیز را همگان میدانند مثلا شما از رانندگی چیز بلدی و به من یاد میدی که چطور معکوس کنم و چطور در سرازیری ها ماشین های سنگین رو که رانندگی میکنم دوباره درگیر کنم و کار با کلاچ چطوریه ... منم به شما میگم مثلا در نینجا ماکی از جلو اگه با کتف راست بری دست چپ 90 درجه میگذاری یا مثلا در پخت کیک رولتی خانگی بایستی اینطور و اینطور عمل کنیم حالا در این آموزش ها: هیچکدام از هیچکدام در همه کار ها وارد تر نیستیم و من کارهایی میدانم که شما نمیدانید و شما هم چیزایی میدانید که من نمیدانم پس به هم کمک میکنیم تا این علم انتقال پیدا کرده و هر دوی ما وارد بشیم م در نینجا و هم آشپزی و شیرینی پزی و رانندگی و ... حالا هم منم به دوست عزیز خودم چیزایی گفتم که حالا اون میدونست ولی بازم در کلیپ رعایت نکرده بود و اونم یه چیزایی به من گفت که من تابحال هیچوقت نشنیده بودم وگرنه نمیگم که استادم و از این حرفا ولی بازم اگه گذاشته بود برای نقد خوب من هم در حد و حدود خودم نقد و بررسی کردم آخه ... من حقش را نداشتم؟؟؟؟
    9 - "دوست آن است که بگریاند نه بخنداند ، یک جا میشه دوست آدم هی الکی تعریف و تمجید میکنه ، بقولی مدام خربزه زیر بقل آدم میزاره یکجا هم هست اگه ایرادی در دوستش دید گوشزد میکنه . چرا ؟ چون دوسش داره برعکس حالت قبل."هزار آفرین صد هزار آفرین ... بابا منم این همه خط نوشتم این منظور را برسانم - ماشاءالله این کلام زیباتون خوب منظور منو رسوند.
    10 - "قصد جسارت ندارم وجسارتی هم اگه احساس میکنین شده باشه شما ببخشید بنده رو " تو رو خدا آدم دلش میاد از دست شما دلگیر بشه تا دوستان عزیزی مثل شما در سایت باشند من شخص خودم اصلا غلط میکنم بی جا میکنم که بیام از این غلط ها بکنم که از دست شما عزیز دل و دوست خوبم دلگیر بشم ماشاءالله چقدر شما فروتن هستید... من از اولش که تو سایت اومدم شعارم انتقادات و پیشنهادات سازنده بود و ورد زبانم بود واقعا به فردی مثل شما احتیاج داشتم با کلام زیباتون که انتقادات و پیشنهادات سازنده بدین واقعا من نمیدونم چطور قدردانی بکنم از دوست چون شما که مثل طلا که چه عرض کنم الماس که چه عرض کنم که مثل اورانیوم گران قیمت هستین واقعا دوستتون دارم ، "لسر خیر" خدا شما را برای ما حفظ کنه
    11 - "حوه انتقاد یا نقد شما کمی جالب نیست و همچنین تعداد و تکرار نظرات." در کل ینی زیاد حرف نزنم و محترمانه حرف بزنم ... حق دارین من خیلی وراج هستم و زیاد حرف میزنم ولی اگه جام بودید اینطور نمیگفتین ... تنها جام اینجاست و جز اینجا جایی ندارم واقعا کمبود دارم هم محبت هم دوست خوب و هم گرافیک دان و افکت کار و کامپیوتر دان و هزاران چیز ... تنها جایی که دوست ارم حضور داشته باشم این مکان مجازیه وگرنه از همه جا رانده ام حق با شماست بهتون حق میدم
    12 - من دست بوس شما هستم ... من به شما مدیونم شما واقعا بزرگواری عزیز ... ان شاءالله هیچوقت انتقادات و پیشنهادات سازنده ات رو قطع نکن عاشق نظرات سازنده بزرگواری چون شما هستم
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

M.Mehrazin آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    22820
    از هر دو دوست خوبم Alone Warrior و ali fallah خیلی خیلی ممنونم.انشاالله با حمایت و راهنماییای شما بتونم کارای بعدی رو بهتر و حرفه ای تر بسازم

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334
    خیلی گلی ... ان شاءالله
    کاشکی منم مثل تو ریل فلو بلد بودم
    نمونه کار ازم خواستی یادته؟ منم گفتم ویدئو کنفرانس هوش مصنوعی ساختم. حالا اینو قسمت های آغازین را اومدم برش زدم و در تماشاخانه ان شاءالله قرار میدم اگه زحمت بکشی بیای اونجا نگاه کنی ممنون میشم...
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

کلمات کلیدی این موضوع