برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 44

مشاهده : 9953 , پاسخ ها : 43
موضوع: فیلم کوتاه مهدی پاتر

M.Mehrazin آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    22820
    خیلی ممنون
    خوشحالم خوشتون اومد

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    سلام دوست عزیز آقای مهر آزین
    به قول استاد خیلی هم خوب لذت بردم عزیز و بهتون افتخار میکنم.
    تمام کامنتها رو در موردش خوندم دوستان لطف داشتن لذت بردن و چون شما رودوست داشتن نکاتی رو در مورد پیشرفتتون به جا تذکر دادند و بقولی کارتون رو نقد کردند.
    بغیر این چند نکته در خصوص شما وجود داره مهمترینش اینه که نقد پذیرید و نشان میده میخواهید محکمتر و اسنوارتر پیش برید .
    در هر کاری مهم برداشتن گاه های اول و اراده هستش و اگه شالوده درست باشه شیرازه کار به مرور محکمتر و استوار تر شکل میگیره ، شخص و کار بی نقصی اصلاً وجود نداره ، خیلی چیزا که الان در هر رده ای ایده ال فرض میشه پیشرفت تکنولوژی فردا یا ضد اونو نشون میده یا نواقص رو ، اما در عین حال در مسیر تکامل حرکت میکنه.
    آنچه که در مورد شما میشه دید آینده روشن و پیشرفت و تعالیه . به شخصه هم به شما و هم به تک تک این بازیگران زیباتر از گل افتخار میکنم .
    پخته شدن ، پیشرفت کردن و رفع نواقص از ممارست ، تمرین ، آزمون و خطا و در کنارش کسب مهارت از دیگران و تحقیق به دست میاد که شما در این راه درست حرکت میکنید و موفق هم خواهید شد بهتون قول میدم.
    راستی یه قسمتهائی از فیلم رو که لرزش دوربین داره لرزش گیری کنید این اولین تجاربتون یادگاری خیلی خوبی میشه.
    از محضر استاد جناب آقای هادی پور و سایر اساتید و بزرگواران سایت و آموزش هاشون کمال استفاده رو ببر و باید بگم سایت پربار و صمیمی و تکنیکی مثل اینجا بدور از حواشی و چیزها و موارد هرز به ندرت پیدا میشه ، قدرش رو باید بدونیم . من راستش بیش از دو ساله در این سایت عضوم اما در مورد انجمنش تصورات دیگه داشتم فکر میکردم مثل خیلی جاهای دیگس ، تازه وارد مباحث شدم و می بینم مقداری از عمرم رو الکی هدر دادم.
    من بنده و ابد هر کیم که نکته ای بهم بیاموزه
    پایدار باشید.
    ویرایش توسط ali fallah : 02-06-16 در ساعت 23:43
    Meraj Mix

M.Mehrazin آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    22820
    سلام
    خیلی ممنون از لطفتون.امیدوارم بتونم در آینده کارای بهتری بسازم
    منم از جو اینجا خیلی خوشم اومده.خوشحالم که با اینجا آشنا شدم

سلام
    اگه اجازه بدی منم نظرمو راجع به فیلم کوتاهت بدم،چون خودم فیلم کوتاه میسازم از نظر فیلمسازی ایرادات زیادی داشت اما چون اینجا هدفت جلوه های ویژه بوده میشه ازش چشمپوشی کرد،جلوه های ویژه و صداگذاریت خیلی خوب بود مخصوصا اینکه به سایه ها و رفلکشن نورها رو محیط اطراف دقت کرده بودی،در کل بهت تبریک میگم

سلام . برادر اون قسمت که دوتا بچه به دود سیاه تبدیل شدن . چطوری این کارو کردی ؟

M.Mehrazin آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    22820
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_jahan نمایش پست ها
    سلام
    اگه اجازه بدی منم نظرمو راجع به فیلم کوتاهت بدم،چون خودم فیلم کوتاه میسازم از نظر فیلمسازی ایرادات زیادی داشت اما چون اینجا هدفت جلوه های ویژه بوده میشه ازش چشمپوشی کرد،جلوه های ویژه و صداگذاریت خیلی خوب بود مخصوصا اینکه به سایه ها و رفلکشن نورها رو محیط اطراف دقت کرده بودی،در کل بهت تبریک میگم
    خیلی ممنون.انشاالله تو کارای بعدی سعی می کنم روی اون مسائلش هم بیشتر کار کنم

M.Mehrazin آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    22820
    نقل قول نوشته اصلی توسط maxkarten نمایش پست ها
    سلام . برادر اون قسمت که دوتا بچه به دود سیاه تبدیل شدن . چطوری این کارو کردی ؟
    سلام
    دود و حرکتشو با مایا ساختم.توی افتر انداختم رو فیلم و بچه ها رو موقع پرواز و تبدیل شدن به دود حذف کردم

به نظــــــــر من از نـــــــــــــظر جلوه های ویژه خیلی عالـــــــــــــی بود.
    اما از نظـــــــــــــر کارگردانی و تصویربرداری کمی ضعیف بود.
    برای کارهای بعدیتون حتما بازیگران مناسب تر و لوکیشن های بهتری اتنخاب کنید.

fariborz آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    14971
    سلام و خدا قوت داره. کار قشنگی بود. همینطور که بعضی از دوستان گفتن در کار بعدی از بازیگر مناسب و لوکیشن مناسب استفاده کنی و تجهیزات مناسب فیلمبرداری داشته باشی بی تردید کاره خیلی بهتری انجام میدی مشخص هست استعداد دارید.
    موفق باشید.

M.Mehrazin آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    22820
    خیلی ممنون دوستان از لطفتون
    البته از نظر امکانات فیلمبرداری چون کار شخصیه خیلی دستم باز نیست ولی در مورد مسائل دیگش (کارگردانی و بازیگری و ...) حتما انشاالله تو کارای بعدی تلاشمو میکنم که بهتر و حرفه ای تر بشه
    بازم ممنون از نظراتون

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع