برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    چند تا نکته...
    اول دوستانی که در رابطه با کروماکی کار می کنن و دارن یاد می گیرن دقت کنن تو عکس های پشت صحنه فاصله ی بین سوژه و پرده کمه... فاصله ی حداقل 2 متر رو تو کتاب توضیح دادیم... البته ببخشید که از روی عکس هاتون مطلب آموزشی ساختم...
    خوب z5 هم dv میگیره و هم hdv...
    کدوم فرمت؟؟؟
    ببخشید... ولی اینا خیلی مهمه...
    بهتر بود حداقل از 5d استفاده می کردین...
    البته با z5 هم کارهای بسیار خوبی می شه بیرون کشید... تا تصویربردارتون چقدر مهارت داشته باشه...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

بله ممنون اقا محمد hdv گرفتیم ----حجم فایل ها زیاده حدود 3 ساعت رکورد مجموع 3 تا دوربین هست -- هر دوربین حدود 1 ساعت ----دوستانی که میخوان همکاری کنن لطفا در مرحل اول نمونه میکس هاشون رو واسم پیام کنن تا اگه اوکی بود و به افکارم نزدیک در مورد قیمت توافق کنیم -- در صورت توافق تصاویر را با هارد اکسترنال پست میکنم -خوب ما یه سری تصاویر کرین هم رکورد کردیم چون یکی از لوکیشن هامون تو یه خرابه و یه قلعه متروکه هست ---در مورد حرکات دوربین و مهارت ها ی camera motion هم باید عرض کنم حد اقل 30 مدل حرکت و الگوی بروز که در همه موزیک ویدیو های جدید هست استفاده شده ----بله درسته محمد اقا دقیقا فاصله پرده کروماکی 1 متر هست ----تمام لوکیشن ها -- وریشن ها --- پوزیشن ها --دریشن ها --- نریشن ها و موشن ها بطور کامل و برنامه ریزی شده بوده و سناریو جامع هست --رشته خودم موسیقی هست و در دانشکده هنردرس خوندم و اکثر کارها هم خودم انجام دادم ---

یه سری بک گراند- فوتیج - بک گراند موشن -- وکتور موشن-- استوک کلیپ موشن---ترنزیشن --استوک فوتیج موشن و ..... هم از این ور و اون ور و سایت ویدیو هیو تهیه کردم باکیفیت 1080 هستند یا 4k یا حتی 2k ( مرتبط با کارم هست و بدون تک تبلیغاتی )

سوالی بود پاسخگو هستم
    ویرایش توسط protools : 08-02-14 در ساعت 09:33

ودیگه اینکه :

لوکیشن هامم --- ریل قطار --- جلوی پرده کروماکی --- اتاق دیسکو ----- قلعه خرابه و متروکه با کرین ---چند ثانیه ای هم پشت ماشین و یا میز بیلیارد ویا دفتر کارم هست که بعضی از صحنه ها رو با لنز فیشایر واید گرفتیم -- اسلوموشن با دوربین هم گرفتیم چندین مورد ----

mohammadrezadavari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1573
    سلام داداش کدوم منطقه قم زندگی میکنی

instagram:davarivfx
    telegram.me/davarivfx

mohammadrezadavari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1573
    یعنی چی ؟ اخه خودم بچه قمم

instagram:davarivfx
    telegram.me/davarivfx

با یکی از بزرگواران به توافق رسیدم -- و قرار شد ایشون کار رو ببندند -- لطفا این تایپیست رو ببندید - سپاس

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع