برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

مشاهده : 4961 , پاسخ ها : 15
موضوع: آخر آخرش کجاس؟

یه اتفاق جالب دیروز تو محل کارم اتفاق افتاد که بی ربط به این موضوع نیست.
    یه سری برنامه نویس پشتیبان برای اتوماسیون شرکت اومده بودن برای حل بعضی مشکلات سیستم.
    با یکشون هم صحبت شدم . من از سختی های کارمون میگفتم اونم از سختی هاش. یکی من میگفتم یکی اون تا این که طراح و گرایستمون اومد تو جمعمون اونم شروع کرد از بدبختیای کارش حرف زدن . جالب اینکه روابط عمومون هم اومد تو جمع و ....
    یه وضعی شد
    بعد فهمیدم هیچ کاری بی سختی و کامل نیست و هر شغلی سختی های خاض خودشو داره.فقط فرقش اینکه ما هم متفاوتن.
    من که توکل کردم به خدا و دارم تلاش میکنم چون ب نصرت الهی ایمان دارم. خدایی که میتونه یوسف رو از چاهی به شاهی برشونه میتونه من و تو رو هم به ارزوهامون برسونه.
    برای هم دعا کنیم و موفق باشیم . یا علی

مظاهر آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2112
    سلام
    اون دوستمون راست میگه که باید خودمون رو تکون بدیم. دیگه یه دوربین با یه سیستم درحد معمولی که دیگه همه داریم پس چرا هیچ حرکتی نمیزنیم چرا یکی از ایده هایی که دوست داریم رو به تصویر نمیکشیم؟ میدونیین چرا؟ چون میخاییم یه دفعه یه کار فوق العاده بدیم بیرون که روی آواتار رو کم کنیم .اقا قدم به قدم
    من 6 سال پیش باگوشی n73 فیلم گرفتم کلیپ درست کردم بعدش الان دوربین حرفه ای دارم سیستم قوی دارم هیچ کاری نمیکنم فقط منتظرم کی میاد بهم بگه این فیلم رو برام درست کن یا این تیزر رو بزن . آخه یه چیزایی هم هست که آدم شل میشه تو این کار وضعیت جا نیفتادن جلوه های ویژه تو سینما .پول ندادن مشتری گرون بودن تجهیزات وخیلی چیز دیگه. ولی درکل حرفه سخت و پردردسریه یا باید برای دل خودت کار کنی یا باید پول و پارتی جورباشه.
    ????? ??????? ?? ?? ?????? ???? ???.

A.Khoshpayam آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17507
    آخه وقتی اکثر سازمان ها فقط دنبال دزدین کار هستن چه تلاشی؟! اصلی ترین بخش کار ما بازاریابی مناسبه؛ نمونه کار بردم شبکه نسیم یک برخورد زشتی با کار داشتن!! شاید باورتون نشه!! اولش که خواستم کار رو بدم یک احترام وحشتناکی بهم گذاشتن تا فایل رو بهشون بدم بعد گفتن هفته دیگه باهام تماس می گیرن، هفته بعد زنگ زدم (بعد از اینکه اون ها کار رو دیدن و فهمیدن کار واترمارک شدس!!) یک برخورد بدی باهام کردن که اگه قرار باشه ما از بیرون کار بگیریم پس خودمون این جا چیکاره ایم؟!
    جالبه! طرف فکر کرده کار رو بدون واترمارک واسش آوردم اون هم زرنگی کرده و زبون ریخته که بچه خر کنه و کار رو از دستم بگیره و مجانی پخش کنه! بعد فهمیده واترمارک داره از این رو به اون رو شده!
    خداییش بازاریابی مناسب در این رشته خیلی سخته!! کاش استاد هادی پور ی چند جلسه اصول درسته بازاریابی سی جی هم برامون بذاره
    واسه همین میگم آدم بعضی موقع ها بی انگیزه میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Silent-Night نمایش پست ها
    من واقعا نمی فهمم ایرانیا چرا اینجورین، حتی خودمم هم بعضی وقتا این جورین، بابا اخه تا کی می خوای منتظر بشین بهتون کار بدن، کار پشت میزی بدن، حقوق ثابت بدن، والا خارجم مث ایران بوده، منتهی افراد خودشون ساختن، الان شرکت MPC یا ILM که از اول همین جور گنده نبودن، از اول که تو فیلمای هالیوود جلوه های ویژه وجود نداشت، خودتون برید سراغ کار، کار رو بسازید،حتما که نباید شرکت داشته باشین، تو خونه ی خودتون با سیستم خودتون یه شرکت یه نفره راه بندازین، بعد کم کم بزرگ میشه، جوری کار کنید که با همین کار کمی هم که هست، مردم عاشق این کار بشن، بابا خواهشا به ذره تکون بدیم خودمونو، اخه تا کی همین جوری می خوایم بشینیم، اصن شما یه سر برید تو سایت VideoCopilot سرگذشت Andrew Kramer و شرکتش رو بخونید، تو گاراژ خونشون پکیج RiotGear رو ساخت، این قد درآمد داشت همون یه بسته که تونسته به کل دنیا با هزینه ی شخصی صادر کنه، بابا الهام بگیرید یه ذره.دیروز یه مستند دیدم یارو شیشیه کار بود، می گفت اگه ادم کاری رو بلد باشه و بهش علاقه داشته باشه ، از زیر سنگ هم که باشه کارش رو به بقیه صادر میکنه
    الان مگه شرکت صبا کم درامد داره؟ اونم اول از یه جای کوچیک شروع کرد.
    همه ی اینا رو درباره ی هممون گفتم حتی خودم ف چون خودم هم اینجوریم.بببخشید سرتونو درد اوردم.
    دقیقا با نظرت موافقم.
    آقا چرا یه تکونی به خودمون نمیدیم؟ ها؟ واقعا چرا؟ ها؟؟؟؟؟ چرااااااااا؟

سلام به دوستان
    من کار اتلیه انجام میدم. البته آتلیه ندارم . ولی برای همکار کار انجام میدم. هر چند وقتی هم برای شرکتای دیگه یه تیزری میزنم. من صبح تو یه شرکت کارمندم و نهایت حقوقی که بهم میدن یک میلیون تومنه. ولی درآمدی که از کار فیلم مجالس و تیزر تو مشهد دارم گاهی اوقات به ماهی چهار میلیون هم میرسه. گاهی اوقات فکرشو میکنم میبینم درآمدم بعضی وقتا از مدیر عاملمون هم که کلی درس خونده بالاتر میره. کار شرکتو هم فقط بخاطر بیمه میرم در صورتی که در آمدش از کار دومم بهتره.
    اینارو گفتم که گفته باشم اتفاقا اگه دوستان راهشو بلد باشن خیلی خوب هم میتونن پول در بیارن . ولی من سه الی چهار سال اولو با وجود اینکه درآمدم خیلی خوب بود ولی به پولش دست نزدم و همشو وسیله خریدم. جوری که الان حساب میکنم حدود هفتاد میلیون تومن وسیله و تجهیزات دارم. اینا همرو گفتم که اینو بگم اگه راهشو یاد بگیرین حتی از مونتاژ فیلم عروسی هم میشه درآمد خیلی خوبی داشت. من اوایل خیلی تنبل بودم . شاید هم بیشتر تنبلیم بخاطر نداشتن انگیزه بود. ولی از زمانی که تو کارم یکم تغییر ایجاد کردم و چند تا آتلیه و شرکت تبلیغاتی از کارم یخورده تعریف کردن خیلی پشتکارم بیشتر شد.
    ++++++ خلا اینکه اصلا ناامید نباشید حتی من روزی رو میبینم که از این راه بشه چندین برابر این مبلغی رو که گفتم بشه درآمد کسب کرد. همه چی دست خودمونه +++++++++++
    فقط و فقط به فکر ارتقاء سطح علمی و تجهیزاتتون باشین - بلانسبت بچه های سایت عقل مردم به چمشونه -
    ویرایش توسط saeed.ir : 05-21-16 در ساعت 00:00

A.Khoshpayam آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17507
    دوستان ما که آخرش برای امرار معاش رفتیم تهران تو ی شرکت طراحی سه بعدی استخدام شدیم، خدایا شکر از کارم راضیم ولی امیدوارم از دنیای افترافکت زیاد فاصله نگیرم!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع