برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

مشاهده : 4996 , پاسخ ها : 15
موضوع: پروژه ساخت انیمیشن هیچکس (سروش لشگری)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

ALI DIBA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    268

Exclamation پروژه ساخت انیمیشن هیچکس (سروش لشگری)

با سلام خدمته دوستانه گله ویدئو افکت که بی کلک و منت تجربیاتشون رو در اختیار دیگران میگذارن.
    با اجازه ی آقای هادی پور..
    بنده در آذر ماه سال قبل تصمیم به ساخت انیمیشنی گرفتم که زیاد روش کار نکردم و حتی خیلی کوتاه بود زمانش، رو گذاشتم روی فروم ها و فیس بوک برای اینکه ببینم واکنش های دوست دارانه رپ فارسی و انیمیشن چی هست.. که خوشبختانه با استقبال گرمی روبرو شد و الان توی گوگل هم بنویسید انیمیشن هیچکس خیلی از سایتها اونو برای دانلود قرار دادن، این مقده رو گفتم نه اینکه از خود تعریف کرده باشم بلکه توضیحی باشه برای ارزشه کاری که میخواییم انجام بدیم..
    من بعد از اون همه پیام هایی که از این و اون و مدیرانه پیج های فیس بوک به من میرسید ارزشه کاره خودمو دونستم و تصمیم به حرفه ای کردنه اون کردم، از اون موقع تا الان تقریباً 6 ماه میشه که من مدام صبح تا شب مدل سازی با مَکس رو کار کردم تا نتیجه ی کارم چیزایی مثل اینایی بشه که توی وبلاگم هست،! البته من مدل ساز حرفه ای نیستم، ولی کارم خوبه، و تمامه مدل های توی وبلاگم رو هم خودم نساختم بلکه دوستانی هم دارم توی شهرمون که کمک میدن مثل این 206

خلاصه سرتون رو درد نیارم.. من دارم ماشین های مورد نیازه این انیمیشن رو تبدیل میکنم برای کارمون، و الان نیاز به یک مدل ساز ساختمان های ایرانی داریم و مهمتر از همه کسی که بتونه چند شخصیت(کاراکتر) رو برای ما بسازه، و هرکسی که توی این پروژه به ما کمک کنه حتماً اسمش توی فیلم درج میشه و مطمئناً تبلیغه خوبی هم برای خودش خواهد بود، این هم انیمیشن هیچکس که 6ماه پیش ساختم(حجم 22مگ)
    http://s2.picofile.com/file/76035660...DIBA_.rar.html

و این هم انیمیشنی که نهایته هنرم رو به کار گرفتم تا با افکت ها و چیزایی که از این سایت یاد گرفتم این فیلم رو ساختم (حجم 40مگ)
    http://uploadboy.com/sec6eu5vtxox.html

در صورتی که افتخاره همکاری با ما رو میدید در هرجا که صلاح دیدید، اینجا، یاهو ، و ... به بنده اطلاع بدید ali.diba1371@yahoo.com
    ویرایش توسط ALI DIBA : 07-15-13 در ساعت 12:00

کلمات کلیدی این موضوع