برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 412131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 142

مشاهده : 21879 , پاسخ ها : 141
موضوع: آموزشهای sa3id

سعید سالاروند آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    701
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohammad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    مسخه r15 است
    ولی این پریستی که اقا سعید در اموزشش استفاده کرد رو من ندارم..ولی گویا باید در default خود نرم افزار باشه

امير جان اين پريستها روي خود نرم افزار هست اگه شما نداري نرم افزارت ناقصه شما ، حجم نرم افزار بايد چيزي حدود ٧ گيگ باشه اگه كمتر از اين باشه يه سري از متريال ها و مدل ها و پرست هاش كم شده
    ???? ??? ??? ???? ?? ???...

ممنون سعید جان ، واقعا عالی هستند
    موفق باشید

Member Website

شماره کاربری
    701
    آموزش جدید اضافه شد

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    نقل قول نوشته اصلی توسط sa3id نمایش پست ها
    آموزش جدید اضافه شد
    ممنون سعید جان

Effector
    ممنون بسیار خوب آموزش بعدی چیه !؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    تایپیک بالا بیاد
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

Clock آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    15879
    آموزش لطفا جدید تر هم بزارید

Member Website

شماره کاربری
    701
    آموزش جدید اضافه شد

aliranger آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11632
    نقل قول نوشته اصلی توسط sa3id نمایش پست ها
    آموزش جدید اضافه شد
    سوال دارم استاد ببخشید
    توی اموزش متن پارچه ای بعد از اینکه همه ی کارها انجام شد و خواستید یه صحنه ایجاد کنید رفتید توی envirment ها و اون محیط رو دادید
    من cinema4DR16 دارم و اونجا اونی که زدید ندارم و وقتی envirment رو search کردم چیزی نیاورد بفرمایید که من واسه اینکه اونو داشته باشم چی دانلود کنم از سایت Shader یا چیز دیگست ؟ اسمشو نمی دونم و خیلی اماتور تشریف دارم اگه بفرمایید یا با یه لینک منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    بعدش اینکه من دیشب 3 ساعت تلاش و کوشش کردم که یه لوگو رو که خودم درست کردم برای این افکت تعریف کنم ولی اونقدر edge انداخت که واسه اجرا هر فریم 1 دقیقه وقت می برد بعدش خواستم خودم مدلسازی کنم ایندفعه تو سینمافوردی بلد نبودم edge بندازم ( تو سینما فوردی میشه subdevision عایا من سعی لازم رو کردم ؟
    بعدش اینکه اگه بخوام مدلی که ساختم retopology کنم که اون بهم ریختگی منظم شه چی رو باید بزنم
    وای چقدر سوال کردم ببخشید اگه دوس داشتید لطف کنید جواب بدینا راضی به اینهمه زحمت نیستم اموزش به اندازه ی کافی گویا بود ولی من اصلا دوست ندارم عین اموزش کار کنم تا بهتر پیشرفت کنم
    و اینکه ممنونم اموزش هایتون و که دارم میبینم خیلی دلپذیره فکر کنم دومین کارمه تو سینما فوردی
    ویرایش توسط aliranger : 02-05-15 در ساعت 15:32

????? ???? ???? ? ??? ???? ????? ?????? ???? ???

Member Website

شماره کاربری
    701
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliranger نمایش پست ها
    سوال دارم استاد ببخشید
    توی اموزش متن پارچه ای بعد از اینکه همه ی کارها انجام شد و خواستید یه صحنه ایجاد کنید رفتید توی envirment ها و اون محیط رو دادید
    من cinema4DR16 دارم و اونجا اونی که زدید ندارم و وقتی envirment رو search کردم چیزی نیاورد بفرمایید که من واسه اینکه اونو داشته باشم چی دانلود کنم از سایت Shader یا چیز دیگست ؟ اسمشو نمی دونم و خیلی اماتور تشریف دارم اگه بفرمایید یا با یه لینک منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    بعدش اینکه من دیشب 3 ساعت تلاش و کوشش کردم که یه لوگو رو که خودم درست کردم برای این افکت تعریف کنم ولی اونقدر edge انداخت که واسه اجرا هر فریم 1 دقیقه وقت می برد بعدش خواستم خودم مدلسازی کنم ایندفعه تو سینمافوردی بلد نبودم edge بندازم ( تو سینما فوردی میشه subdevision عایا من سعی لازم رو کردم ؟
    بعدش اینکه اگه بخوام مدلی که ساختم retopology کنم که اون بهم ریختگی منظم شه چی رو باید بزنم
    وای چقدر سوال کردم ببخشید اگه دوس داشتید لطف کنید جواب بدینا راضی به اینهمه زحمت نیستم اموزش به اندازه ی کافی گویا بود ولی من اصلا دوست ندارم عین اموزش کار کنم تا بهتر پیشرفت کنم
    و اینکه ممنونم اموزش هایتون و که دارم میبینم خیلی دلپذیره فکر کنم دومین کارمه تو سینما فوردی
    بحث subdevision اضافه کردن واسه لوگو یه خورده داستان داره فک کنم یه آموزش بطلبه .
    اون محیط سفیدی رو که استفاده میکنم توی R15 به صورت پیش فرض هستش نمیدونم چرا توی R16 نذاشتنش اگه پیدا نکردی بگو واست آپلود کنم

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 412131415 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع