برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 60

مشاهده : 11655 , پاسخ ها : 59
موضوع: آموزش افتر افکت برای تازه کارها

Masoud Dezfuly آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11586
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    درود بر شما کدوم آموزشها آقا مسعود؟؟
    همونا در مورد چسبوندن دو فیلم به همدیگه توی افتر افکت یا پریمر که گفتین شب قرار میدم. من پریمر رو باز کردم و خیلی باهاش حال نکردم توی نگاه اولیه اینطوری برداشت کردم که از افتر افکت خیلی سخت تر هستش

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud Dezfuly نمایش پست ها
    همونا در مورد چسبوندن دو فیلم به همدیگه توی افتر افکت یا پریمر که گفتین شب قرار میدم. من پریمر رو باز کردم و خیلی باهاش حال نکردم توی نگاه اولیه اینطوری برداشت کردم که از افتر افکت خیلی سخت تر هستش
    واااااااااااایییییییییی یادم رفت والله از بسکه درگیر بودم شرمنده ام وای مثلا یاد داشتم گذاشته بودم!!!شرمنده ام والله!

فراد حتما" حتما" ...زیاد سخت نیست ..
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

Masoud Dezfuly آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11586
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    واااااااااااایییییییییی یادم رفت والله از بسکه درگیر بودم شرمنده ام وای مثلا یاد داشتم گذاشته بودم!!!شرمنده ام والله!

فراد حتما" حتما" ...زیاد سخت نیست ..
    باشه مشکلی نیست میتونم تا فردا هم صبر کنم اخه این چند وقته تقریبا هیچ کاری نکردم البته با تشکر ازین مجموعه که نصب کردم یه برنامه دیگه هم هستش به اسم adobe Illustrator فکر کنم همین بود یه گزینه داره عکس رو که کاملا بهم چسبیدس از هم جداش میکنه و به قسمتای مختلف تقسیمش میکنه بعدش میبرش توی مایا و تیکه تیکه اون رو به وجود میاره و میزنه سر میزش من به خاطر این شاید حدود یه هفتس به اتاقم رسیدگی نکردم خیلیش نمونده بود من الان حدود 20تا برنامه ادوب دارم و نمیدونم چی هستن
    فردا منتظر اموزش هستم حتما اطلاع بدین به من شاید یادم رفت سر وقت بیام و نتونستم ببینمش سرعت معمولی رو فیلم دانلود میکنم بعدش سرعت خیلی میاد پایین در حد باز کردن سایتای معمولی نه سایت بزرگی مثل این انجمن

شبیر ما منتظر شماره های بعدی هستیمااااااا
    خیلی ممنون

با سلام خدمت شما عزیزان
    قسمت سوم و چهارم روی این تاپیک قرار گرفت نظر یادتون نره

دوستان قصد من آموزش کامل نرم افزار و تمامی ابزار ها هستش که احتمالا توی حدود 15-20 تا ویدیو تمامی نکات و قسمت های After Effects رو مرور کنیم . در نهایت طبق برنامه قبلی و پیشنهاد شما میریم سراغ پروژه ها و ابزارهای قوی تر نرم افزار .

نقل قول نوشته اصلی توسط shobeir نمایش پست ها
    دوستان قصد من آموزش کامل نرم افزار و تمامی ابزار ها هستش که احتمالا توی حدود 15-20 تا ویدیو تمامی نکات و قسمت های After Effects رو مرور کنیم . در نهایت طبق برنامه قبلی و پیشنهاد شما میریم سراغ پروژه ها و ابزارهای قوی تر نرم افزار .
    شبیر مثل قبلیا عالی بود ممنـــــون
    فقط اگه میشه شماره های جدیدشو زود زود بزار مرســــی <3

دوستان قسمت پنجم روی تاپبک قرار گرفت

آموزش شماره 5 :
    مدت زمان آموزش : یک ساعت و پنجاه و شش دقیقه .
    حجم : 303MB

موضوع : توضیح کامل و عمیق تمامی ابزارهای بخش Graph Editor و تمامی گزینه های بخش انیمیشن و متحرک سازی نرم افزار ، توضیح کامل Keyframe Interpolation ، Motion Sketch ، Smoother و موارد کاربرد هر یک از ابزارهای موردنظر با مثال های کاربردی .

سلام دوست عزیز .
    لطف دارین که پیگیر آموزشا هستین .
    در مرحله اول آموزش ها قصدمون آشنایی با تمام گزینه ها و پارامتر های نرم افزاره . به شکلی که هیچ چیزی جا نمونه . البته در این بین اگر توجه کرده باشین سعی میکنیم بر روی یک موضوع خاص کار کنیم و کم کم هر چی جلوتر بریم پروژه محور بودن آموزش رو افزایش بدیم . در نهایت که محیط و ابزارهای نرم افزار رو به جاهای خوبی رسوندیم می رسیم به بخشی که ابزار ها رو با هم ترکیب میکنیم و به صورت پروژه های مختلف و ورکشاپ ادامه میدیم . ان شاالله ویدیوی بعدی رو سعی میکنم هر طور شده به زودی بذارم . این مدت خیلی زمان نداشتم .
    بازم ممنون از پیگیریتون .

ali 221 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3995
    ممنون از اموزشهای خوبتون shobeir عزیز
    ?? ???? ???? ??? ???? ?? ?? ??? ?????? ???? ? ????? ?????? ??? ??? ????? ?? ??? ??? ???. *???? ???? ?????*

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع