برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 49

مشاهده : 36200 , پاسخ ها : 48
موضوع: آموزش ساخت پرچم متحرک در افترافکت و Cinema 4D

نقل قول نوشته اصلی توسط Bvk نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه آبجکت پرچم که داره باد میخوره رو به صورت obj sequnce قرار بدید فایلش رو ، زیرا من سینما فوردی نصب ندارم ، ممنون میشم اگر این کار رو بکنی ؟
    دوست عزیز، متاسفانه الان این فایل رو در دسترس ندارم ولی توی اینترنت هست،‌ کافیه که یه سرچ کوچیک تو گوگل انجام بدین
    ولی اگه پیداش کردم حتما برات آپ میکنم
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmoeini نمایش پست ها
    دوست عزیز، متاسفانه الان این فایل رو در دسترس ندارم ولی توی اینترنت هست،‌ کافیه که یه سرچ کوچیک تو گوگل انجام بدین
    ولی اگه پیداش کردم حتما برات آپ میکنم

مرسی لطف میکنی ، سرچ کردم ولی پیدا نشد ! اگر لینکی چیزی داری ممنون میشم قرار بدی؟!

ممنون بابت آموزشت...
    این پلاگین Exportگرفتن توی c4dبه المنت رو بزار واس دانلود ممنون میشم دوست عزیز
    بارم ممنون از آموزش خوبت....
    ??? ?? ??? ???? ???? ????!
    ???? ???? ???? ????? ?????? ?????!
    ??? ?? ??? ?? ?? ???? ??? ???? ? ???? ???? ???? ? ???????? ????? ?? ??????!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط VGA نمایش پست ها
    ممنون بابت آموزشت...
    این پلاگین Exportگرفتن توی c4dبه المنت رو بزار واس دانلود ممنون میشم دوست عزیز
    بارم ممنون از آموزش خوبت....
    خواهش میکنم دوست گلم
    توی لینک زیر این پلاگین رو گذاشتم واسه دانلود(فقط یه نکته داره و اونم اینه که در نسخه های R11 , R12 , R13 جواب میده و در نسخه های بالاتر مثل R14 , R15 کار نمیکنه!!!)
    لینک دانلود پلاگین:
    http://www.mediafire.com/download/bh...ipited+Pro.rar

???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

نقل قول نوشته اصلی توسط Bvk نمایش پست ها
    مرسی لطف میکنی ، سرچ کردم ولی پیدا نشد ! اگر لینکی چیزی داری ممنون میشم قرار بدی؟!
    سلام حقیقتش من نسخه r14 رو در سیستمم نصب دارم و این پلاگین فقط در نسخه های پائینتر از r14 کار میکنه
    حالا فایل C4D رو برای دانلود میذارم(توی یه پست از بچه ها درخواست کردیم که کسی زحمت اکسپورت کردن رو بکشه ولی احتمالاً دوستان وقت نداشتند!!!!؟؟؟)
    لینک دانلود: http://www.mediafire.com/download/8z...g+Animated.rar

تشکر دوست عزیز

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    اقا بی نهایت ممنون اینو خیلی لازم داشتم.میخواستم یه پارچیه توری رو ک باد داره تکون میده درس کنم.نمیدونم با این تکنیک شدنیه یا نه ب هر حال زدم واسه دان و ممنون

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    محمد جان بازم مثل همیشه عالی بود داداش ...
    ممنون . موفق باشی ...

نقل قول نوشته اصلی توسط proshot نمایش پست ها
    محمد جان بازم مثل همیشه عالی بود داداش ...
    ممنون . موفق باشی ...
    زنده باشی انشاالله مجتبی جان

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    کیفیتش پاییت بود و اصلا نوشته ها معلوم نبود اون پلاگین اکسپرت هم که کلی گشتم پیدا نکردم.اما ب هر حال ممنون واسه اموزش

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع