برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 41

مشاهده : 7003 , پاسخ ها : 40
موضوع: آموزش ترکینگ به وسیله نرم افزار boujuo

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fazel54 نمایش پست ها
    وای وای وای وای چقدر ابزار ترکینگ سبز شده . آدم نمی دونه با کدومش کار کنه . من 3D camera tracker رو به همش ترجیه میدم .
    فاضل جان من هم همینطور(چون تمام کارو خودش میکنه) ولی من تجربه داشتم بعضی جاها این 3d camera traker جواب نمیده ، مثلا اگه فیلمتون کم کیفیت باشه دیگه تمام
    ولی mocha یا bunjuo نرم افزارهای قوی برای ترکینگ هستند ولی انصافا ما هم باید از تنبلی دست برداریم و سراغ اینجور نرم افزارها بریم

سعید سالاروند آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    701
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariana نمایش پست ها
    فاضل جان من هم همینطور(چون تمام کارو خودش میکنه) ولی من تجربه داشتم بعضی جاها این 3d camera traker جواب نمیده ، مثلا اگه فیلمتون کم کیفیت باشه دیگه تمام
    ولی mocha یا bunjuo نرم افزارهای قوی برای ترکینگ هستند ولی انصافا ما هم باید از تنبلی دست برداریم و سراغ اینجور نرم افزارها بریم
    از این حرفت خوشم اومد
    دست از تنبلی بردارید همه رو یاد بگیرید تجربه به من ثابت کرده رو هیچ کودومشون نمیشه 100 درصد حساب کرد باید همشونو بلد باشید

چرا موقعی که تراکینگ میکنم و میارم توی CINEMA 4D جسمم میلرزه؟؟
    انگار رفته روی لرزش

سعید سالاروند آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    701
    نقل قول نوشته اصلی توسط VGA نمایش پست ها
    چرا موقعی که تراکینگ میکنم و میارم توی CINEMA 4D جسمم میلرزه؟؟
    انگار رفته روی لرزش
    رفتی تو نوت پد تغییرش بدی؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sa3id نمایش پست ها
    از این حرفت خوشم اومد
    دست از تنبلی بردارید همه رو یاد بگیرید تجربه به من ثابت کرده رو هیچ کودومشون نمیشه 100 درصد حساب کرد باید همشونو بلد باشید
    یه کلیپ عروسی داشتم ادیت میکردم داماد زیرپوشش پیدا بود عروس خانمم گیر داده بود که باید اینو درست کنم
    هرچقدر با 3d camera traker ور رفتم تمیز در نمیومد کلا درست تراکینگ نمی کرد، مجبور شدم چند روز وقت بزارم کار با mocha رو یاد بگیرم بعدش با بهترین کیفیت درستش کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط sa3id نمایش پست ها
    رفتی تو نوت پد تغییرش بدی؟!!
    آره داداش رفتم اونم تغیر دادم ولی جسمم میلرزه!!!فک کنم توی تراکینگ مشکل دارم !!!!

سلام دوستان عزیز نرم افزار syntheyes نرم افزار بدی نیست ولی بچه ها شما حوصله، وقتتون رو میزارید ولی واقعا بهتر نیست یه نرم افزار قوی رو یاد بگیرید؟! به نظر من نرم افزارهای mocha و pf-track هر دو رو یاد بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط VGA نمایش پست ها
    آره داداش رفتم اونم تغیر دادم ولی جسمم میلرزه!!!فک کنم توی تراکینگ مشکل دارم !!!!
    دوست من مشکل از ترکینگه، ترکینگ رو با چی انجام میدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vfx نمایش پست ها
    دوست من مشکل از ترکینگه، ترکینگ رو با چی انجام میدید؟
    داداش عزیز با boujou انجام دادم ولی جشمم لرزش داره ....نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟؟
    به خدا خیلی لازمش دارم که یادش بگیرم . اگه سایتی یا آموزشی دارید بفرستید.به شدت نیاز دارم !!!

دنیا چقدر کوچیکه.....
    این موزیک همونی نیست که توی این پست-http://forum.video-effects.ir/thread2387.html-درخواست کردی؟
    نام: U???ntitled.jpg نمایش: 73 اندازه: 292.4 کیلو بایت
    ????? ??????? ??????......
    ???? ?? ???? ????? ?????????? ??????? ???
    ? ???? ???? ?????????? ??? ???
    ? ?? ???????????? ???? ???!
    ??? ??? ???? ??? ????? ???

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع