برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 3194 , پاسخ ها : 11
موضوع: 10 گیگابایت اشتراک رایگان برای دانلود

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866

10 گیگابایت اشتراک رایگان برای دانلود

سلام خدمت همه دوستان ویدیو افکت.
    حتماً تا حالا براتون اتفاق افتاده که بخواهید از سایتی دانلود کنید ولی موفق نشدید چون لینک مستقیم نبوده و ...
    برای دانلود راه‌های زیادی هست که یکی از آنها از استفاده از سایت‌های مستقیم کننده لینک هست. که البته مجانی هم نیستند. در این آموزش یک راه مجانی که شما می‌تونید به صورت رایگان بیشتر از 10 گیگ دانلود کنید، حتی از (یوتیوب) رو آموزش می‌دم.

1. ابتدا به سایت http://downloadplus.link/ برید و از قسمت (عضویت کاربر) بالای سایت، بعد از وارد کردن نام کابری و ایمیل و پسورد عضو بشید.
    2. برای فعال شدن 10 گیگ اکانت رایگان از شما یک شماره تلفن می‌خواهد که شماره تلفن رو وارد می‌کنید تا کد فعال‌سازی به شما ارسال بشه.
    3. بعد از فعال شدن عضویت از قسمت بالای سایت (مربع سبز رنگ) یک برنامه دانلو منیجر 3 مگابایتی رو دانلود کنید.
    4. برنامه دانلود شده رو نصب کنید و اجرا کنید از قسمت بالای برنامه روی شکلک آبی رنگ کلیک کنید و نام کاربری و رمز عبور خودتون رو وارد کنید.
    5. تموم شد. حالا می‌تونید آدرس دانلود فایل مورد نظر خودتون رو داخل برنامه وارد کنید و به صورت رایگان 10 گیگ دانلود کنید. هر وقت هم که 10 گیگ تموم شد دوباره با یه شماره تلفن دیگه وارد سایت بشید و دوباره 10 گیگ رایگان بگیرید. (البته از نظر شرعی کار خوبی نیست و باید بعد از اتمام اشتراک رایگان، اشتراک خریداری بشه، ولی خوب این رو هم گفتم تا یه موقعی که نتونستید اشتراک تهیه کنید از این روش استفاده کنید).
    6. هر قسمت هم به مشکل برخوردید از قسمت پایین سایت (دانلود پلاس) آنلاین مشکلتون رو تایپ کنید مدیر سایت سریع جوابتون رو میدن.

آموزش pdf رو هم قرار دادم. از دانلود لذّت ببرید.

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط hamidpanahi : 06-12-16 در ساعت 16:47

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    سلام به همه دوستان

سایت Vimeo هم به لیست دانلودهای مستقیم این برنامه پیوست. با اضافه شدن دانلود مستقیم از سایت Vimeo به این برنامه دیگه نگرانی از بابت دانلود نداریم.
    فقط کافیه آدرس لینک یک ویدیو از سایت ویمیو رو در برنامه وارد کنید و روی دانلود کلیک کنید. همچنین همه دانلودها قابلیت ادامه دانلود رو هم دارند.

نکته:

هدف از قرار دادن این برنامه و لینک دادن به سایت منبع فقط و فقط به خاطر استفاده دوستان عزیزم در سایت ویدیو افکت، به منظور دانلود آسان از سایت‌های اشتراک فایل می‌باشد، تا نگرانی از بابت دانلود آموزش‌ها، برای یادگیری بهتر نداشته باشند. و قصد و قرض خاصی در میان نمی‌باشد. همچنین روش استفاده دوباره از برنامه بعد از اتمام دوره رایگان نیز در بالا توضیح داده شده است.

موفق باشید.

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    با سلام
    دستت درد نکنه دوست عزیز
    راستش واسه من که هیچ کدی ارسال نشد ، ایمیل چرا ولی کد نه!
    بازم ممنون برادر
    Meraj Mix

ممنون دوست عزیز.
    اما به من 5 گیگ داد!

علاوه بر این من متاسفانه جایی برای پیست کردن لینک پیدا نمیکنم

ویرایش توسط uf6 : 06-13-16 در ساعت 10:17

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    نقل قول نوشته اصلی توسط uf6 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز.
    اما به من 5 گیگ داد!

علاوه بر این من متاسفانه جایی برای پیست کردن لینک پیدا نمیکنم

سلام دوست عزیز
    ببخشید که دیر جواب دادم آخه چند روزه مشکل قطعی نت دارم.
    وقتی که لینکی رو کپی می‌کنید به صورت خودکار داخل (حافظه کلیپ بورد) ویندوز ذخیره میشه هنگامی که برنامه رو اجرا کردید از قسمت بالا سمت چپ روی آیکن (+) کلیک کنید به صورت خودکار لینک وارد برنامه میشه. موفق باشید.
    ویرایش توسط hamidpanahi : 06-13-16 در ساعت 17:36

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام
    دستت درد نکنه دوست عزیز
    راستش واسه من که هیچ کدی ارسال نشد ، ایمیل چرا ولی کد نه!
    بازم ممنون برادر
    سلام دوست عزیز آقای فلاح
    ببخشید که دیر جواب دادم آخه چند روزه مشکل قطعی نت دارم.
    در قسمت ایمیل فعال‌سازی حساب، که براتون فرستاند روی گزینه (
    Click To Active) کلیک کنید. تا وارد سایت شوید و حسابتان فعال شود، و بعد از قسمت بالای سایت قسمت خوش آمدید یه فِلش کوچیک هست اون رو بزنید و در قسمت مشخص شده شماره تلفن خودتون رو وارد کنید و روی ثبت کلیک کنید. تا رمز به شماره تلفن ارسال شود. اگه ارسال نشد از قسمت چَت باکس پایین سایت مشکل رو بگید سریع برطرف می‌کنند. موفق باشید.

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    با سلام
    ممنون دوست عزیز و تشکر بابت زحمتی که کشیدید و توضیح دادید.
    اینها رو که میدونم و قبل اینکه اینجا مطرح کنم ایمیل زدم و خودشون 1 گیگ شارژ کردن و در جواب گفتن شاید دریافت پیامهای تبلیغاتی رو بلوکه کردید واسه اون کد رو دریافت نکردید.
    با دو ایمیل و دو سه شماره دیگه هم که امتحان کردم ، هیچ کدی ارسال نشد ، می نویسه ارسال شد ولی...
    حالا تو سایت یکجا میگن 20 گیگ و یکجا میگن 10 گیگ بماند ، دوستمون هم که گفتن 5 گیگ شارژ شده براشون ، واسه بنده هم که 1 گیگ.
    بیشتر تبلیغه تا واقعیت ، اما از حق نگذریم درسته سرعتش علارغم تبلیغ کمه و به پای idm نمیرسه ، ولی عمل کرد و دانلود کردم.
    با سایت دیگه ای کار میکردم ، اینم که شما معرفی کردین ، اضافه شد . دستتون درد نکنه . وضمناً اینا رو باهاشون مطرح میکنم ببینم قضیه چیه.
    بازم ممنون دوست عزیز
    Meraj Mix

دم شما گرم، مشکلم حل شد، سرعتش تفریبا عالیه (من با سرعت حدود یک مگ دانلود میکنم) فقط ای کاش از prefiles هم پشتیبانی بکنن.

سلام , تورنت هم پشتیبانی میکنه؟؟

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها
    سلام , تورنت هم پشتیبانی میکنه؟؟
    سلام دوست عزیز
    داخل سایتشون نوشته از تورنت هم دانلود می‌کنه ولی من خودم با این برنامه از تورنت دانلودی نداشتم. موفق باشید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع