برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

مشاهده : 4939 , پاسخ ها : 19
موضوع: ارزيابي سيستم-خيلي فوري

سلام.دوستان عزيز اين سيستم با اين مشخصات چطوره و در چه سطحي قرار داره؟ و چند تومن ارزش داره؟و آيا ميشه فرمتهاي full hd يا 2k و 4k رو اونم مثلا سه دوربينه رو باهاش ريل تاييم و بدون لگ تدوين كردن تو پريمير؟ممنون

سلام
    دوست عزیز شما لطفا بفرمایید بودجه شما نهایتا چقدره؟ چیزی از اورکلاک میدونید؟
    برای این سیستم:
    مادربورد خیلی حرفه ای و به نظرم فراتر از چیزیه که شما میخواین (مثل امکانات اورکلاک و wifi و...) و بهتره بودجه رو به گرافیک اختصاص بدین
    پردازنده عاقلانه ست که همینو به جای 5930k بردارین
    گرافیک اگه 500 یا 600 روش بذارین و یه 980 بگیرین به نظرم خیلی بهتره (میتونید جدول مقایسه کارتها رو برای افترافکت تو لینک زیر ببینید)

برای 4k احتمالا به رمی بیشتر از 16 گیگ نیاز پیدا میکنید و به نظرم فعلا 4 تا 8 گیگ خوبه (تو این سری از مادربورد میتونید تا 64 گیگ رم بذارین)
    SSD انتخابی خوبه
    بقیه قطعات هم خوبه
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

نقل قول نوشته اصلی توسط xlsqbq نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما لطفا بفرمایید بودجه شما نهایتا چقدره؟ چیزی از اورکلاک میدونید؟
    برای این سیستم:
    مادربورد خیلی حرفه ای و به نظرم فراتر از چیزیه که شما میخواین (مثل امکانات اورکلاک و wifi و...) و بهتره بودجه رو به گرافیک اختصاص بدین
    پردازنده عاقلانه ست که همینو به جای 5930k بردارین
    گرافیک اگه 500 یا 600 روش بذارین و یه 980 بگیرین به نظرم خیلی بهتره (میتونید جدول مقایسه کارتها رو برای افترافکت تو لینک زیر ببینید)

برای 4k احتمالا به رمی بیشتر از 16 گیگ نیاز پیدا میکنید و به نظرم فعلا 4 تا 8 گیگ خوبه (تو این سری از مادربورد میتونید تا 64 گیگ رم بذارین)
    SSD انتخابی خوبه
    بقیه قطعات هم خوبه
    سلام دوست عزیز.بودجه من 7تومن .از لحاظ فنی تا حدودی ولی خب میدونم که باعث بالا رفتن قدرت در cpu گرافیک و رم میشه و این شرکتی که میخوام ازش بگیرم خودش اور کلاک میکنه و ضمانتم میکن؟ه.یعنی gtx 980 ازین سری گرافیک quadro بهتر و قویتره؟میخوام 32 گیگ رم ببندم.بیشتر تمرکز من رو ‍‍primere هست.به نظرتون این سیستم چقدر درمیاد.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.بودجه من 7تومن .از لحاظ فنی تا حدودی ولی خب میدونم که باعث بالا رفتن قدرت در cpu گرافیک و رم میشه و این شرکتی که میخوام ازش بگیرم خودش اور کلاک میکنه و ضمانتم میکن؟ه.یعنی gtx 980 ازین سری گرافیک quadro بهتر و قویتره؟میخوام 32 گیگ رم ببندم.بیشتر تمرکز من رو ‍‍primere هست.به نظرتون این سیستم چقدر درمیاد.ممنون
    7 تومن خوبه! میدونید که اورکلاک علاوه بر بالا رفتن قدرت قطعات، باعث ناپایداری اونها و همچنین به خاطر عبور اور ولتاژ و بالا رفتن دما باعث کاهش عمر قطعات هم میشه؟ البته اگه کم و معقول باشه، کولر مناسب باشه و منبع تغذیه هم برای سیستم شما خیلی قوی باشه... مشکل ساز نمیشه
    فراموش کردم بگم هارددیسکتون هم سرعتش پایینه و همچنین حجمش
    بهتره حداقل WD black 2TB بگیرین
    من میگم 980 قویتره، سند اسن موضوعم فرستادم، ولی بازم میتونید تو اینترنت بررسی بیشتری انجام بدین
    مدل دقیق مادربورد رو ندونستم ولی با 32 گیگ به جای 16 گیگ رم و هاردی که تو لیسته و قیمت پایینه میشه حدود 6500
    البته بدون کیس و کیبورد و مانیتور و ... (فقط چیزایی که تو لیسته)

7 تومن خوبه! میدونید که اورکلاک علاوه بر بالا رفتن قدرت قطعات، باعث ناپایداری اونها و همچنین به خاطر عبور اور ولتاژ و بالا رفتن دما باعث کاهش عمر قطعات هم میشه؟ البته اگه کم و معقول باشه، کولر مناسب باشه و منبع تغذیه هم برای سیستم شما خیلی قوی باشه... مشکل ساز نمیشه
    فراموش کردم بگم هارددیسکتون هم سرعتش پایینه و همچنین حجمش
    بهتره حداقل WD black 2TB بگیرین
    من میگم 980 قویتره، سند اسن موضوعم فرستادم، ولی بازم میتونید تو اینترنت بررسی بیشتری انجام بدین
    مدل دقیق مادربورد رو ندونستم ولی با 32 گیگ به جای 16 گیگ رم و هاردی که تو لیسته و قیمت پایینه میشه حدود 6500
    البته بدون کیس و کیبورد و مانیتور و ... (فقط چیزایی که تو لیسته)
    ممنون از راهنمايي هاتون.با توجه به اينكه اين شركت اوركلاك رو تضمين ميكنه بنظرشما اوركلاك رو انجام بدن يا نذارم؟يعني اگر اين هارد 7200 باشه هم پايينه؟به نظرتون اگر سه تا هارد 1tra و يك هارد 128 ssd معمولي براي ويندوز ونرم افزارها و همچنين يك هارد خوب64 ssd براي disk cache افتر ببندم چطوره؟شما بين دو مادربرد ASUS X99-pro و ASUS X99-DELUXE كدوم رو بهتر ميدونيد و پيشنهاد ميكنيد؟طبق آخرين ليست ادوبي گرافيك gtx 780 رو تاييد كرده.نظرتون راجب اون چيه؟من هميشه تعريف qudro رو زياد شنيدم شما تاكيدي كه روي gtx 980 داريد آيا براي كار با افتر هست يا روي پريمير هم تاثير ميذاره؟مانيتور چي پيشنهاد ميكنيد؟آيا با توجه به اين سيستم لازمه كه هاردمو ريد كنم؟مهمترين دقدقه من اينكه بتونم كار مثلا 4 دوربينه full hd يا 4k رو ريل تايم و بدون لگ ميكس كنم.ممنون

دوستان لطفا راهنمايي كنيد.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمايي هاتون.با توجه به اينكه اين شركت اوركلاك رو تضمين ميكنه بنظرشما اوركلاك رو انجام بدن يا نذارم؟يعني اگر اين هارد 7200 باشه هم پايينه؟به نظرتون اگر سه تا هارد 1tra و يك هارد 128 ssd معمولي براي ويندوز ونرم افزارها و همچنين يك هارد خوب64 ssd براي disk cache افتر ببندم چطوره؟شما بين دو مادربرد ASUS X99-pro و ASUS X99-DELUXE كدوم رو بهتر ميدونيد و پيشنهاد ميكنيد؟طبق آخرين ليست ادوبي گرافيك gtx 780 رو تاييد كرده.نظرتون راجب اون چيه؟من هميشه تعريف qudro رو زياد شنيدم شما تاكيدي كه روي gtx 980 داريد آيا براي كار با افتر هست يا روي پريمير هم تاثير ميذاره؟مانيتور چي پيشنهاد ميكنيد؟آيا با توجه به اين سيستم لازمه كه هاردمو ريد كنم؟مهمترين دقدقه من اينكه بتونم كار مثلا 4 دوربينه full hd يا 4k رو ريل تايم و بدون لگ ميكس كنم.ممنون
    شرکت پول اضافی میگیره که اورکلاک کنه؟
    الان تا جایی که میدونم فقط هاردهای لپتاپ 5400 هستن و بقیه 7200 و سرعت هارد فقط به سرعت چرخشش مرتبط نیست.
    deluxe تعداد درگاه ساتا3 که داره 12 تاست ولی pro 6 تا و همچنین usb 3.1 هم داره که من باهاش کار نکردم، مسلماً برای اورکلاکم بهتره
    770 و 780 هر دو عالی هستن اگه نو گیر بیارین بهتره و البته با حافظه 4 گیگ
    رو پریمیر هم به همون اندازه تاثیر گذاره، مثلاً رو لایه های مختلف که برای اصلاح رنگه، ولی برای افکتی که با پلاگین اعمال میشه، باید اون پلاگین از تکنولوژی کودا بهره مند باشه
    کار شما میشه گفت در سطح ایران فوق حرفه ایه و برای کار با پریمیر بهتره 2 مانیتور داشته باشین، ولی فعلا یکی بگیرین و اگه کمبود حس کردین یکی دیگه...
    من مانیتوررهای asus پیشنهاد میکنم
    مطمئناً کار فول اچدی رو بدون لگ اجرا میکنه ولی 4k رو نمیدونم
    شما که دارین خرج میکنید بهتره ssd 240 بگیرین

شرکت پول اضافی میگیره که اورکلاک کنه؟
    الان تا جایی که میدونم فقط هاردهای لپتاپ 5400 هستن و بقیه 7200 و سرعت هارد فقط به سرعت چرخشش مرتبط نیست.
    deluxe تعداد درگاه ساتا3 که داره 12 تاست ولی pro 6 تا و همچنین usb 3.1 هم داره که من باهاش کار نکردم، مسلماً برای اورکلاکم بهتره
    770 و 780 هر دو عالی هستن اگه نو گیر بیارین بهتره و البته با حافظه 4 گیگ
    رو پریمیر هم به همون اندازه تاثیر گذاره، مثلاً رو لایه های مختلف که برای اصلاح رنگه، ولی برای افکتی که با پلاگین اعمال میشه، باید اون پلاگین از تکنولوژی کودا بهره مند باشه
    کار شما میشه گفت در سطح ایران فوق حرفه ایه و برای کار با پریمیر بهتره 2 مانیتور داشته باشین، ولی فعلا یکی بگیرین و اگه کمبود حس کردین یکی دیگه...
    من مانیتوررهای asus پیشنهاد میکنم
    مطمئناً کار فول اچدی رو بدون لگ اجرا میکنه ولی 4k رو نمیدونم
    شما که دارین خرج میکنید بهتره ssd 240 بگیرین
    بله تا جايي كه ميدون 150 ميگيره.با ضمانت.
    يعني اين هارد بلو حتما بايد بشه سري بلك تا سرعتش بالا بره يا لازم نيست؟
    deluxe پورت 3.1 نداره؟ولي از پورت تاندر بولت پشتيباني ميكنه.درسته؟
    با اينكه 980 جزو ليست ادوبي نيست آيا 980 بگيرم بهتره يا 780 ؟ حدود 600 تومن فاصله قيمت دارن بنظرم.
    شما لطف داريد.منظورتون از اينكه ميگيد ميشه گفت كارتون تو سطح ايران فوق حرفيه اي سيستمي هست كه ميبندم يا كار خود بندست.البته شما و استيد بزرگ سايت استاد بنده هستيد وبنده هيچگونه ادعايي در اين ضمينه ندارم.ممنون

مظاهر آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2112
    شما با این سیستم فول اچ دی بدون نیاز کارت تدوین میکنید کارکنید. قطعه اصلی شما یک کولر سی پی یو هستش که تو لیست ندیدم حتما تهیه کنید. برای کار تدوین 4k یا 2k شما با اجازه فقط 7500000هزارتومن باید بدید کارت aja kona3g بخرید تا سه دوربین و 4k بدون مشکل کار کنید.
    ولی درکل اگه کار 4kدارید هزینه کنید وگرنه بیخیال کارت تدوین.
    https://www.aja.com/en/products/kona-3g
    ????? ??????? ?? ?? ?????? ???? ???.

نقل قول نوشته اصلی توسط مظاهر نمایش پست ها
    شما با این سیستم فول اچ دی بدون نیاز کارت تدوین میکنید کارکنید. قطعه اصلی شما یک کولر سی پی یو هستش که تو لیست ندیدم حتما تهیه کنید. برای کار تدوین 4k یا 2k شما با اجازه فقط 7500000هزارتومن باید بدید کارت aja kona3g بخرید تا سه دوربین و 4k بدون مشکل کار کنید.
    ولی درکل اگه کار 4kدارید هزینه کنید وگرنه بیخیال کارت تدوین.
    https://www.aja.com/en/products/kona-3g
    فول اچ دي رو تا چندتا لاين ميتونم بدون دراپ فريم و ريل تايم ميكس كنم؟آيا سيستم خنك كننده مايع كه برام قرار دادن شامل سي پي يو نميشه؟

لطفا راهنمايي بفرماييد.ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع