برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

مشاهده : 4089 , پاسخ ها : 18
موضوع: نرم افزار ضبط حرکات اسکلت بندی

یه سوال باید چند تا دوربین باشه؟؟ تا حالا کسی از این طریق کاری کرده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aligharagezlou نمایش پست ها
    یه سوال باید چند تا دوربین باشه؟؟ تا حالا کسی از این طریق کاری کرده؟؟
    درود
    شما برنامه رو دانلود کن آموزش هم هست نیازی به چند تا دوربین نیست من فقط تو یک نما اونم روبرو استفاده کردم ولی خروجی برای سینما4دی نداره

omid74 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    806
    ممنون.

آموزش خوبی بود.البته نیاز به سنسور تشخیص عمق یا کینکت داره (که من ندارم) و با دوربین های معمولی نمیشه استفاده کرد. نرم افزار متفاوتی واسه ی این کار هست مثل Belender، Faceshift Studio، iClone5، NuiCapture و.... که توانایی های خیلی خوبی دارن.

نرم افزار Faceshift Studio فقط برای ضبط حالت های چهره استفاده میشه

از بین این نرم افزارها تا اونجایی که می دونم فقط توسط نرم افزار قدرتمند Belender میشه با دوربین های معمولی فایل موشن کپچر ساخت و توی انیمیشن ها و جاهای متفاوت میشه استفاده کرد

ممنون
    ???? ??? ????? ?? ???

ایول بابا.کارت درسته

ببخشین .. این دوربین خاصی میخواد یا با دوربین های معمولی هم میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omid74 نمایش پست ها
    ممنون.

آموزش خوبی بود.البته نیاز به سنسور تشخیص عمق یا کینکت داره (که من ندارم) و با دوربین های معمولی نمیشه استفاده کرد. نرم افزار متفاوتی واسه ی این کار هست مثل Belender، Faceshift Studio، iClone5، NuiCapture و.... که توانایی های خیلی خوبی دارن.

نرم افزار Faceshift Studio فقط برای ضبط حالت های چهره استفاده میشه

از بین این نرم افزارها تا اونجایی که می دونم فقط توسط نرم افزار قدرتمند Belender میشه با دوربین های معمولی فایل موشن کپچر ساخت و توی انیمیشن ها و جاهای متفاوت میشه استفاده کرد

ممنون
    توضیح خوبی دادی دمت گرم میشه یکم بیشتر بشکافیش مثلا من الان اگه بخوام یه خواننده ی افریقایی رو انیمیت کنم باید از چه نرم افزاری استفاده کنم؟؟
    برای طراحی کلا بدنش و مخصوصا صورتش باید خودم بسازم یا با نرم افزار هایی و دادن تضویر میشه اونم درست کرد؟

omid74 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    806
    نقل قول نوشته اصلی توسط aligharagezlou نمایش پست ها
    توضیح خوبی دادی دمت گرم میشه یکم بیشتر بشکافیش مثلا من الان اگه بخوام یه خواننده ی افریقایی رو انیمیت کنم باید از چه نرم افزاری استفاده کنم؟؟
    برای طراحی کلا بدنش و مخصوصا صورتش باید خودم بسازم یا با نرم افزار هایی و دادن تضویر میشه اونم درست کرد؟
    ممنون.

ابتدا بگم که من تخصصی ندارم و فقط اطلاعاتم رو میگم. از استاتید معذرت میخوام

نگاه کنید به طور خلاصه

اول باید مدل رو مدلسازی کنید. یعنی ابتدا مدل سازی رو یاد بگیرین حالا توسط هر نرم افزاری مثل 3dmax_maya_cinema 4d_Belender و...

بعد مدلتون رو ریگینگ کنید که خود ریگینگ انواع متفاوتی داره و روش های گوناگونی دارم که داخله همین سایت هم آموزشش رو اساتید ساختن

بعد برای زیبایی تکسچر و... بهش اضاف می کنیم

حالا اگه شما می تونین مدل آماده ریگ شده دانلود کنید و وارد چنین نرم افزارهایی که که یک نمونه اش رو آقای یوسفی گذاشتن، بذارین و با استفاده از یک سنسور تشخیص عمق یا کینکت حرکات خودتون رو ببینید واون رو به به طور زنده اون حرکات رو روی کاراکتر ببینید و یا همون حرکات رو ضبط کنید و فایل موشک کپچر رو ذخیره کنید و وارد نرم افزار متفاوتی مثل نرم افزارهای مذکور و اونجا حرکات رو ویرایش و اصلاح کنید

مثل این ویدیو زیر که آموزش موشن کپچر رو به یه نرم افزار میداد، براتون جدا کردم

http://uplod.ir/534zsxjed1w7/avc_1111111.mp4.htm
    http://uplod.ir/sjn2wjmfjhbp/avc_1111112.mp4.htm
    ???? ??? ????? ?? ???

مانی22 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7995
    اقا تورج دست گلتون درد نکنه اگه میشه بیشتر توضیح بدین درباره این نرم افزاره اخه من توی پشت صحنه فیلم ها دیدم که معمولا با بازیگر سرو کار داره یعنی بازیگر دستور میده و کامپیوتر ان اسکلت ها را ضبط میکنه این نرم افزارو نمیدونم ولی ازش معلومه که خیلی پرکاربرده اخه برام خیلی جالبه که نیاز به point هم نداره در کل یک دنیا ممنون اگه اموزششو بذارین خیلی جذاب تر میشه بازم ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع