برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 53 از 53

مشاهده : 8091 , پاسخ ها : 52
موضوع: (ANIMALS) انواع حیوانات و حشرات فرمت 3ds

سلام و تشکر از شما دوست عزیز یک سوال مهم مربوط به کاراکتر تری دی حیوانات و غیره متاسفانه حذف شده است اگر این حذف توسط اپلود سنتر که هیچی از دست رفت ولی اگر خود حضرت عالی حذف لطف می کنی یک اطلاع رسانی برای دسترسی ایا روشی است و شرایط چیست البته برای دانلود دسترسی سریع تشکر از خدمات خوب شما موفق باشید

amin heydari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10955
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina800 نمایش پست ها
    سلام و تشکر از شما دوست عزیز یک سوال مهم مربوط به کاراکتر تری دی حیوانات و غیره متاسفانه حذف شده است اگر این حذف توسط اپلود سنتر که هیچی از دست رفت ولی اگر خود حضرت عالی حذف لطف می کنی یک اطلاع رسانی برای دسترسی ایا روشی است و شرایط چیست البته برای دانلود دسترسی سریع تشکر از خدمات خوب شما موفق باشید
    سلام آقای مستقیم کم میان انجمن آره درسته فک میکنم فایل ها حذف شده

http://tf3dm.com/3d-models/animals از اینجا میتونید با هر فرمتی هر حیوان یا حشره ای رو میخواد دانلود کنید

دوست بزرگوار تشکر از شما اگر چه با این سایت قبلا اشنا متاسفانه تنوعات کاراکتر های رایگان این سایت بخش حیوانات پایین است ریگ بندی که کلا معلوم است .دوست عزیز سایتی سراق نداری بشه کاراکتر را دانلود کرد پولی یا غیر پولی مهم نیست .ریگ بندی هم باشه که عالیه باز هم تشکر البته اکانت cg tools هم دارم این سایت محشره ولی دسترسی بیشتر در خرید این موضوعه و من کمی عجله ..سراغ داشتی اطلاع رسانی کنی نهایت تشکر و قدر دانی موفق باشید..

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

کلمات کلیدی این موضوع