برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32

مشاهده : 7231 , پاسخ ها : 31
موضوع: مدلینگ

درسته . خوب با این وضعیت میتونم اصلاحش کنم ؟

ghias آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19492
    editable poly یه قسمت مهم داره به نام smoothing groups که سطوح منحنی و غیر صیقلی رو میتونه توی رندر صیقلی نشون بده
    اگه یه جایی تو رندرت سیاه میشه احتمالا دو سطح که در راستای هم نیستن و یه لبه تیز بینشون هست ، شماره اسموزینگ گروپ یکسان دارن
    تو تصویر توضیح دادم
    در ضمن به جای ساخت میلیمتری مدل میتونی کلیت مدلتو بسازی و بعد مش اسموز یا توربو اسموز کنی
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

ازت ممنونم . خیلی کمک میکنه اطلاعات مفیدی که داری . سپاسگذارم ازت . راستی امکانش هست که شماره تو داشته باشم که از طریق تلگرام و یا واتس آپ از زاهنماییات استفاده کنم ؟

ghias آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19492
    نقل قول نوشته اصلی توسط هو - من نمایش پست ها
    ازت ممنونم . خیلی کمک میکنه اطلاعات مفیدی که داری . سپاسگذارم ازت . راستی امکانش هست که شماره تو داشته باشم که از طریق تلگرام و یا واتس آپ از زاهنماییات استفاده کنم ؟
    خواهش میکنم
    تو پیام خصوصی شمارمو میدم

باشه ظاهرا خیلی زود پسرخاله شدم . اگه امکانش نیست اشکالی نداره .. اگه موافق هم نباشی هیچی از ارزش و استادی شما نزد من کم نمیکنه . چون بهتر از هر استادی تسلط داری .

خیلی متشکر . باور کن اگه تمایلی هم نداشتی اشکالی نداشت .

مشکلی نیست دوست عزیز . رو گوشیت چه برنامه ای واسه پیام نصبه ؟

ghias آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19492
    نقل قول نوشته اصلی توسط هو - من نمایش پست ها
    باشه ظاهرا خیلی زود پسرخاله شدم . اگه امکانش نیست اشکالی نداره .. اگه موافق هم نباشی هیچی از ارزش و استادی شما نزد من کم نمیکنه . چون بهتر از هر استادی تسلط داری .
    دوست خوب از پسر خاله نزدیکتره
    هیچ اشکالی نداره فقط فک نکن من همه چی رو بلدم منم مثل تو از جاهای مختلف کتاب و سی دی و اینترنت یا برخورد رو در رو با کسایی که بلد بودن یه چیزایی یاد گرفتم واسه همین دوس دارم به دوستام کمک کنم
    رو گوشیم نرم افزار خاصی ندارم
    فقط تلگرام رو کامپیوترم نصبه
    هر وقت دوس داشتی پیام بده

سلام . همین الان نشستم پای سیستم . احوال شما چطوره ؟ زنده باشی شما . مهم اینه که من میتونم مطالب و نکته های زیادی که خودم بلد نیستم از شما یاد بگیرم و بینهایت بابت این سخاوتی که داری ازت ممنونم .
    اون کارهایی که گفتی روی مدلم انجام بدم انجام دادم ولی متاسفانه نتیجه نداد . کلا باید کار رو از ابتدا انجام بدم یا اینکه راه های دیگه ای وجود داره ؟
    همین مدلی که دیدی نمونه های دیگه ای از این دست رو تو سایتهای دیگه دیدم که باور کن در کمتر از یک روز انجام شده اونم بصورت پراکنده درحالی که من این مدل رو حدود یک هفته ای میشه دارم مدام روش کا میکنم . حالا امیدی هست ؟ یا اینکه ....

دوست عزیز کجایی شما ؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع