برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

مشاهده : 2800 , پاسخ ها : 11
موضوع: تبدیل چند polygon به یک polygon

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    خوب بله دیگه اگه بخواین تکسچر ساده بزارید بدون نرمال و بامپ تکسچر کم خوبه ولی اگه بخواین جزئیات رو به نمایش بزارید یعنی بامپ بسازید باید سکمنت ها زیاد باشه
    به نظرشما اگه هرطرف ديوارها فقط دو سه سگمنت داشته باشه و فقط روش تكسچر بندازم كيفيت كار خوب در مياد؟استاد قضيه ازين قراره كه من در نرم افزار vue يه محيط طبيعي رو دارم طراحي ميكنم و ميخوام مدل سازي خونه هاي قديمي رو تو c4d انجام بدم و توي vue كارمو رندر بگيرم.حدود 180 تا خونست.اگه بخوام سگمنتهاي هرخونه رو زياد بذارم توي vueتعداد پليگانها زياد ميشه و با سيستمهاي ضعيفي كه ما داريم عملا رندرش زمان خيلي زيادي رو ميگيره.پيشنهاد شما چيه؟من به خاطر اينكه دوباره تو vue نيام به جسمم تكسچر بدم تو c4d وقتي مدلو درست ميكنم با فرمت fbx ذخيره ميكنم وميفرستم تو vue تا همراه با تكسچر تنظيم شده و با اندازه دقيقش وارد بشه.اين كارم درسته؟ممنون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    به نظرشما اگه هرطرف ديوارها فقط دو سه سگمنت داشته باشه و فقط روش تكسچر بندازم كيفيت كار خوب در مياد؟استاد قضيه ازين قراره كه من در نرم افزار vue يه محيط طبيعي رو دارم طراحي ميكنم و ميخوام مدل سازي خونه هاي قديمي رو تو c4d انجام بدم و توي vue كارمو رندر بگيرم.حدود 180 تا خونست.اگه بخوام سگمنتهاي هرخونه رو زياد بذارم توي vueتعداد پليگانها زياد ميشه و با سيستمهاي ضعيفي كه ما داريم عملا رندرش زمان خيلي زيادي رو ميگيره.پيشنهاد شما چيه؟من به خاطر اينكه دوباره تو vue نيام به جسمم تكسچر بدم تو c4d وقتي مدلو درست ميكنم با فرمت fbx ذخيره ميكنم وميفرستم تو vue تا همراه با تكسچر تنظيم شده و با اندازه دقيقش وارد بشه.اين كارم درسته؟ممنون
    در مورد Vue نمیدونم عزیز کار نکردم ولی برای تکسچر این تعداد سگمنتی که شما میگید خیلی کمه
    همینطور شما باید UV برای مدلها بسازید تا کارتون زیبا بشه ولی نمیخواد زیاد
    بهتر سگمنت هارو یکم بیشتر کنید تا دقیقتر اعمال بشه هرچند با یک پالیگان هم میشه تکسچر گذاشت
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12