برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1378 , پاسخ ها : 6
موضوع: اشمال در رسم دایره

اشمال در رسم دایره

سلام.
    من یک آموزشی گرفتم وقتی من دایره می کشم به این شکل هست:

وقتی اون دایره می کشه به این شکل هست

دکمه ای رو باهاش فشار میده - مشکل کجاست؟

????? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ?? ???? ?? ? ?????? ?? ??? ? ??? ?? ?? ?? ??? ...

منظورم توی بخش layer هست. چون بعدا هم می خاد از دایره یک کپی بگیره و کوچکش کنه ولی نمیشه

درود بر شما.

1: یک لایه جدید میسازید.
    2: از گزینه مشخص شده Solid Color را انتخاب و هر رنگی میخواید بهش بدید.
    3: Shape مورد نظرتون رو انتخاب و در آپشنهای بالای صفحه حالت Shape رو به Path تبدیل کنید سپس شکل را رسم کنید.
    4: سمت راست حالت Path روی گزینه Mask کلیک کنید.

موفق باشید.

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud01 نمایش پست ها
    درود بر شما.

1: یک لایه جدید میسازید.
    2: از گزینه مشخص شده Solid Color را انتخاب و هر رنگی میخواید بهش بدید.
    3: Shape مورد نظرتون رو انتخاب و در آپشنهای بالای صفحه حالت Shape رو به Path تبدیل کنید سپس شکل را رسم کنید.
    4: سمت راست حالت Path روی گزینه Mask کلیک کنید.

موفق باشید.
    مچکرم .. آموزش این هست.
    نمیشه اینطوریش کرد

https://www.youtube.com/watch?v=YejxqeQzzX4

نقل قول نوشته اصلی توسط fo-eng نمایش پست ها
    مچکرم .. آموزش این هست.
    نمیشه اینطوریش کرد

https://www.youtube.com/watch?v=YejxqeQzzX4
    متاسفانه الان نمیتونم از یوتوب دیدن کنم.اما روشی که من بلد بودم و همون نتیجه رو میداد رو براتون توضیح دادم.امیدوارم براتون مفید باشه.

nima419 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8766
    سلام متوجه منظورتون نشدم .... میخواید بیضی داشته باشین؟ یا لایه ماسک میخوای ایجاد کنید؟ سوال رو واضح بگین
    ???? ?? ?? ???? ??? ???????? ???? ?????? ?? ????? ? ???? ?? ?? ???? ??? ????????? ???? ?????? ?? ?????...

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، دلیل عدم تطابق ظاهری لایه های شما با آموزشتان اینست که ورژن فتوشاپ شما بالاتر از نوع بکار رفته در آموزش است . اگر چه بعضی چیزها تفاوت ظاهری دارند اما در نام یک هستند . برای همین است که مدرسین اصرار دارند که کارآموزان همه بخشها را با نام و نوع و خاصیت کاربردیشان بشناسند . در باره مشکلاتان در این آموزش باید کفت که شما بعد از ایجاد یک لایه بعنوان بگراند و اعمال افکت لایت یا هر افکت دیگر برای آماده کردن بگراند به ابزار " الیپس" مراجه و با گرفتن کلید "شیفت " یک دایره رسم میکنید . سپس با انتخاب " پت سلکشن " دایره را تبدیل به یک جسم " وکتور " میکنید بعد از آن با کلید های ترکیبی " کنترل سی و سپس کنترل وی " یک کپی ایجاد مینمایی و قبل از اعمال هر کاری به ابزار" پت اوپریشن " که در پنجره ابزار بالای محیط کارتان با انتخاب پت سلکشن خودبخود در دسترستان قرار گرفته است رفته و تیک " سابترکت فرانت شیپ " را میزنی تا دو دایره ( الیپس ) که شما ساخته اید وجه مشترکشان بصورت یک سطح قابل انتخاب در اختیارتان قرار گیرد . پس از زدن تیک سابترکت شما با انتخاب ترنسفورم ( کلید ترکیبی کنترل تی - یا کلیک راست و ترنسفورم ) میتوانید اندازه دایره دوم ( دایره ای که با کپی پیس ایجاد شده است اما دیده نمیشود چون منطبق بر اولی است ) را کوچکتر یا بزرگتر کنید . فقط برای اینکه اندازه تان نسبت به مرکز تغییر کند باید همراه با استفاده از موس ، گوشه مربع ترنسفورم را گرفته و همزمان کلید های " شیفت و آلت را هم نگهدارید تا دایره تان از تنظیمات نسبت به مرکز استفاده کند .
    اما دوست من . این آموزش برای شما پیشرفته محسوب میشود ( البته پیشرفته فقط معنایش اینست که شما اصول اولیه ای را که نیاز دارید تا به راهکارهای این آموزش دست پیدا کنید را نمیدانید ) فکر میکنم شما باید پیش از اینکه وارد چنین آموزشهای پیشرفته ای ( سخت ) شوید از آموزشهای جزء به جزء و هدایت شده شروع کنید تا کمتر گمراه و زودتر به خواسته تان برسید . چون وقتی با ماسک و شیپ و وکتور و.... تنظیمات هر بخش آشنا نباشید تنها خود را سرگزم کرده اید . اگر میتوانید نزد اساتید بروید و اگر نه این اجازه را میخواهم تا شما را به مسیری که بهترین است راهنمایی کنم . به مسیر زیر مراجعه بفرما و سخت پیگری کن . موفق باشی .
    کد HTML:
    https://youtu.be/XxLwE-A4h84?list=PLmwU7FY-f4Y-5ZhL1zYDkdGnVM3e-2wrJ
    ویرایش توسط kkhodaey : 09-02-16 در ساعت 04:06

کلمات کلیدی این موضوع