برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1232 , پاسخ ها : 2
موضوع: بهترین موتور رندرینگ به وسیله gpu

Exclamation بهترین موتور رندرینگ به وسیله gpu

دروود بر دوستان گرامی !

بنده چند وقتی میشه که در جستجوی یک موتور رندر خوب که بر اساس gpu کار کنه هستم و قطعا سرعت رندر ده ها برابر میشه ،در حال حاضر با cinema 4d و 3d max رندر میگیرم و از v-ray استفاده میکنم و همتون اطلاع دارید که v-ray فقط از cpu استفاده میکنه ،لطفا کمکم کنید و نطراتتون رو بنویسید...
    اگه کسی هم با thea کار کرده لطفا اطلاع بده ...
    سیستمم هم اینه:

cpu:3337u 1.80 4cores

ram: 8gig bass 1600

gpu: nvidia gt 720m

دوست عزیز لپ تاپی که شما دارید سیستم متوسطی هست. پس برای رندر خیلی عالی نیست. در ضمن میتونم بپرسم چه استفاده ای میخواین بکنین از این رندر بر اساس gpu? چون رندر بر اساس gpu سرعت خوبی داره ولی خود افتر افکت و پلاگین المنت 3D ورژن 2 برای شما جوابگو هست اگه به سرعت اهمیت زیادی میدید. پس باید منتظر انتشار این پلاگین باشید. ولی برای کیفیت و دقت بالا بهتره از همون cpu استفاده کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط abzdesigner نمایش پست ها
    دوست عزیز لپ تاپی که شما دارید سیستم متوسطی هست. پس برای رندر خیلی عالی نیست. در ضمن میتونم بپرسم چه استفاده ای میخواین بکنین از این رندر بر اساس gpu? چون رندر بر اساس gpu سرعت خوبی داره ولی خود افتر افکت و پلاگین المنت 3D ورژن 2 برای شما جوابگو هست اگه به سرعت اهمیت زیادی میدید. پس باید منتظر انتشار این پلاگین باشید. ولی برای کیفیت و دقت بالا بهتره از همون cpu استفاده کنین.
    دوست عزیز ذکر کردم که برای استفاده در 3d max و cinama 4d با after efect کاری ندارم و در ضمن فقط از این سیستم برای رندر تک فریم استفاده میکنم و کارم ساخته تصاویر هست

کلمات کلیدی این موضوع