با عرض سلام و ارادت خدمت دوستان گروه به ویژه جناب هادی پور
ابتدای خدمت دوستان عرض کنم من هنوز در این انجمن برای پرسش و پاسخ متاسفانه هنوز مشکل فراوان دارم .
در ادامه مطلب عرض کنم که مدتی قبل در همین سایت از قول جناب هادی پور شنیدم که فایلهای ساخته شده توسط برنامه افتر گاها دارای هجمهایی بسیار زیادی خواهند بود البته قابل ذکر است که موضوع بیان شده درباره نرم افزاری بود که میتوانست هجم چنین فایل‌هایی رو به حداقل برسونه ولی چون من در این زمینه اطلاعات نداشتم با شنیدن هجم عجیب این فایلها برای من سوال جدیدی پیدا شد که چگونه یک انیمیشن دو بعدی با این گرافیک می‌تونه دارای چنین هجم قابل توجهی باشد . این را کاملا می‌دانستم که انیمیشن های سه بعدی دارای هجم بسیاری هستند ولی هرگز فکر نمی‌کردم که فایلهای معمولی ساخته شده با افتر افکت مثلا یک موشن گرافیک کوتاه امکان دارد تا این اندازه هجم داشته باشد ممنون میشوم اگر در این خصوص بنده را راهنمایی کنید .
و همچنین در باره اون نرم افزار که توان کم نمودن هجم فایلها را دارا می‌باشد توضیح مختصر دهید . که تا چه اندازه توان کم کردن هجم یک فایل را دارا می‌باشد . آیا امکان این را دارد که هجم یک فایل یک کیک را تبدیل به چند مگابایت نماید .
در پایان مجددا از دیگر دوستان به‌ویژه جناب هادی پور تشکر میکنم براتون موفقیت روز افزون آرزومندم پاینده و برقرار باشید